Działka 14ar pod bud.wielorodz.centrum Nowej Soli.

790,000zł

Opis

UWAGA: PEREŁKA NA LUBUSKIM RYNKU TYLKO W NASZYM BIURZE – OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST NIERUCHOMOŚĆ W SAMYM CENTRUM NOWEJ SOLI NIEDALEKO RATUSZA PRZEZNACZONA POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE WIELORODZINNE !!!!!

Nowa Sól – miasto w woj. Lubuskim, prężnie rozwijające się, zarówno gospodarczo jak i ekonomicznie, posiadające ogromną strefę ekonomiczną, a co za tym idzie powstaje tu wiele nowych miejsc pracy. Na rynku mieszkaniowym brakuje mieszkań oraz nieruchomości które można zabudować na ten cel. Dlatego wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę, praktycznie w centrum miasta i nieopodal Ratusza, która dzięki aktualnemu planowi zagospodarowania przestrzennego pozwoli na wybudowanie budynków wielorodzinnych wraz z usługami oraz infrastrukturą towarzyszącą.
To idealna oferta skierowana do przedsiębiorców budowlanych, developerów, a także do ludzi biznesu z wizją i pomysłami na przyszłość !!!!!
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Całość nieruchomości stanowi działka oznaczona symbolem Ba o pow. 1399 m2, zabudowana obecnie kilkoma budynkami biurowo – magazynowo – produkcyjnymi (ogromna hala, budynek biurowy, garaże, wiata itd.), które tworzą jeden zwarty kompleks, a w planie zagospodarowania przeznaczone są do rozbiórki (materiały i cegła do odzyskania).
Działka o w miarę regularnym kształcie zbliżonym do trapezu.
Kompleks jest ogrodzony z utwardzonym w całości placem oraz posiada sporą bramę wjazdową. Nieruchomość znajduje się praktycznie w centrum miasta, nieopodal Ratusza, Urzędów, do działki dojazd drogą asfaltową, w sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalno usługowe oraz usługowe.

Działka uzbrojona jest w pełne media. Dla nieruchomości miasto posiada aktualny Plan Zagospodarowania Przestrzennego, a teren ten oznaczony jest symbolem MWU 4.2, który przewiduje dla nieruchomości zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami, z zapewnieniem 20% terenu jako powierzchnię biologicznie czynną.
Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą, bez obciążeń, zaległości i hipotek, i jest w użytkowaniu wieczystym do końca 2089 r.

MEDIA:

– prąd
– woda z sieci miejskiej
– kanalizacja
– gaz

Ze względu na położenie, swój charakter oraz możliwości, nieruchomość idealna jest pod budowę budynków mieszkaniowych wielorodzinnych z usługami, a oferta kierowana jest szczególnie do developerów oraz osób chcących wybudować nowe mieszkania i choć w części nasycić tak ubogi rynek mieszkaniowy.
PODANA CENA JEST JESZCZE DO UZGODNIENIA, A W ROZLICZENIU SPRZEDAJĄCY CHĘTNIE PRZYJMIE MIESZKANIA  Z DOPŁATĄ.
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA TO IDEALNA OFERTA DLA INWESTORÓW !!!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA: ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK TEL. 791 902 590
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 35450370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij