Działka budowlana,kompleks 4,media,1007 m2 Ochla.

186,295zł

Opis

BARDZO ŁADNE, MALOWNICZO ZLOKALIZOWANE 4 OBOK SIEBIE DZIAŁKI  BUDOWLANE Z MEDIAMI W OCHLI – UL.KS. TERLIKOWSKIEGO  !!!!!

LOKALIZACJA:
Bardzo dobra lokalizacja dzielnica Ochla jadąc w kierunku na Świdnicę. Zaciszne i spokojne miejsce, a zarazem niedaleko głównej drogi lokalnej, w sąsiedztwie sprzedane już działki budowlane, nowe domy oraz starsze zabudowania. W niedalekiej odległości sklepy, kościół szkoła i przedszkole, dyskont Dino), przystanek autobusowy w odległości kilkuset metrów. W dzielnicy gdzie znajdują się oferowane działki, znajduje się muzeum etnograficzne – skansen w Ochli, gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe, dożynki, święta oraz festiwale, kąpielisko miejskie – zalew z atrakcjami na spędzenie wolnego czasu z rodziną na świeżym powietrzu, a najbliższym czasie powstanie miejskie centrum rekreacji z kompleksem basenów, trasy spacerowe oraz nowa trasa rowerowa do samego centrum miasta i innych dzielnic.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Cztery obok siebie, działki budowlane w kształcie prostokąta, zlokalizowane blisko lokalnej drogi ul. Ks. Terlikowskiego. Dojazd drogą asfaltową, a następnie osiedlową, gdzie obecnie trwa budowa sieci wodociągowej. Oferowana działka ma pow. 1007m2 o wymiarach 29,03mx34,78mx29,31mx28,75m, ukształtowana jest płasko niezadrzewiona. Do każdej działki sprzedawany jest udział wynoszący 1/4 w drodze dojazdowej wewnętrznej (droga o pow. 213 m2 szer. ok. 8 m z zawrotką na jej końcu), w cenie nieruchomości.
Dla działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy przewidująca budowę 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących wraz z infrastrukturą towarzyszącą o następujących parametrach:
– wielkość zabudowy do 18%
– wielkość pow. biologicznie czynnej od 30%;
– szer. elewacji frontowej – do 17 m;
– wysokość do kalenicy – do 7,5 m;
– dach dwuspadowy o kącie nachylenia 30-40%
MEDIA:
w drodze ul. Ochla – Ks. Terlikowskiego, znajduje się sieć energetyczna i prąd doprowadzony już jest do działek sąsiednich, w drodze dojazdowej do działek budowany jest obecnie wodociąg, a ostatni hydrant będzie około 50 m od sprzedawanej działki.

DOJAZD:

– ulicą Ks. Terlikowskiego i bezpośrednio na działki poprzez własną wewnętrzną drogę dojazdową.
WARUNKI ZAKUPU:
Kupując nabywacie Państwo także udział 1/4 w drodze wewnętrznej 
ZALETY:
– warunki zabudowy;
– ładna i malownicza okolica;
– media (prąd i woda)
– ciche i spokoje sąsiedztwo oraz dobry dojazd.
 
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INF. UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK
TEL. 791 90 25 90
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 35150370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij