Ogromne gospodarstwo wraz z zabudowaniami niedaleko Kożuchowa.

3,000,000zł

Opis

OFERUJEMY PAŃSTWU DO SPRZEDAŻY SUPER PROSPERUJĄCE GOSPODARSTWO ROLNE – FERMĘ STRUSI NIEDALEKO KOŻUCHOWA !!!!!!!!!!!
OFERTA BEZPOŚREDNIA – KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BIURA !!!

Stypułów jest malowniczą miejscowością oddaloną 25 km od Zielonej Góry w powiecie nowosolskim, gminie Kożuchów i liczy sobie ok 950
mieszkańców, do Nowej Soli zaledwie ok. 8 km.
Całkowita powierzchnia nieruchomośći to 60 ha ziemi, istnieje możliwość dokupienia lub dodzierżawienia jeszcze sąsiednich gruntów rolnych.

Nieruchomość składa się z kilku odrębnych działek częściowo zabudowanych. Na jednej z działek o powierzchni 8000m 2 znajdują się
dwa duże budynki gospodarcze, kotłownia ogrzewająca cały obiekt oraz wielki budynek socjalny, gdzie znajdują się mieszkania pracownicze w idealnym stanie i w pełni wyposażona wylęgarnia drobiu, pom. socjalne, sanitariaty i biura.
Działka o powierzchni 18,122 ha DZIAŁKA INWESTYCYJNA zabudowana jest dwoma budynkami mieszkalnymi 4 i 2 kondygnacyjnymi w stanie surowym zamkniętym, budowane w technologii tradycyjnej z cegły i suporeksu.
Dla przedmiotowego terenu aktualny jest plan zagospodarowania przestrzennego i przewiduje zabudowę wielorodzinną i jednorodzinną wraz z usługami i rzemiosłem.
Dachy budynków pokryte są blachodachówką, obydwa podpiwniczone. Wszystkie budynki gospodarcze i socjalne wybudowane kilka lat temu
ogrzewane, obiekt monitorowany. W pobliżu budynków gospodarczych znajdują sie duże wybiegi i zagrody dla zwierząt gospodarskich.
Ferma przez cały czas prosperuje, prowadzi sprzedaż wyrobów ze strusia, zatrudnione są osoby do obsługi.
Dookoła nieruchomości znajdują się wspaniałe tereny łowieckie, lasy pełne zwierząt i runa leśnego, piękne tereny spacerowe i rozciągające się melancholijne pola.

OFERTA KIEROWANA JEST PRZEDE WSZYSTKIM DO OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ HODOWLĄ ZWIERZĄT GOSPODARSKICH, OSÓB CHCĄCYCH STWORZYĆ EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE, DOM WESELNY Z BAZĄ HOTELOWĄ LUB ROLNIKA KTÓRY MARZY O SWOIM GOSPODARSTWIE !!!!!

CENA DO NEGOCJACJI !!!!!!!!!!!

WIĘCEJ INF. UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 90 25 90

www.koscielniak-nieruchomosci.pl

Udostępnij ofertę

Udostępnij