Doskonale położona dz.budowlana – media,Płoty.

300,000zł

Opis

UWAGA: TYLKO U NAS SUPER OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ !!!

NIESAMOWICIE POŁOŻONA VIS A VIS STAWU, IDEALNA DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1400 MKW W MIEJSCOWOŚCI PŁOTY GMINA CZERWIEŃSK – PEŁNE MEDIA !!!!

Działka idealna pod budowę dużego parterowego domu lub dla developera na postawienie kilku budynków dwulokalowych.

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1400 m2, kształt zbliżony do trapezu, wymiary około (45m,41m,38m,28m) w miejscowości Płoty (sypialnia Zielonej Góry), praktycznie w centrum miejscowości. W bezpośrednim sąsiedztwie piękny staw (vis a vis), nowsze i starsze domy, przystanek autobusowy, sklep, market DINO. Bardzo ładna okolica, nowe osiedla domków jednorodzinnych, dogodny dojazd do Czerwieńska 3 km, Zielonej Góry ok. 8 km, obwodnicy miasta i trasy S3. W odległości niespełna 4 km od pięknego wodnego zalewu rekreacyjnego. Szkoła podstawowa, przedszkole w Czerwieński i Przylepie, przystanek autobusowy w pobliżu, oświetlona, asfaltowa ulica .

Działka uzbrojona: (w drodze): woda, gaz, energia, kanalizacja.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

MIEJSCE IDEALNE NA POSTAWIENIE PIĘKNEGO DUŻEGO PARTEROWEGO DOMU ZE WSPANIAŁYM WIDOKIEM LUB KILKU BUDYNKÓW DWULOKALOWYCH !!!!!

WIĘCEJ INF. UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK

TEL. 791 90 25 90

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 35930370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij