Do wynajęcia plac 1390m2 z halą centrum Nowej Soli.

3,500zł za miesiac

Opis

UWAGA: DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ DUŻY PLAC I MUROWANA HALA W CENTRUM NOWEJ SOLI – UL. SZEROKA !!!!

LOKALIZACJA:
Nowa Sól – miasto w woj. Lubuskim, prężnie rozwijające się, zarówno gospodarczo jak i ekonomicznie, posiadające ogromną strefę ekonomiczną, a co za tym idzie powstaje tu wiele nowych miejsc pracy. około 25 km od Zielonej Góry, dogodny dojazd trasą S3.
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Całość nieruchomości stanowi działka oznaczona symbolem Ba o pow. 1399 m2, zabudowana min. budynkiem – halą murowaną stanowiące przedmiot oferty.
Działka o w miarę regularnym kształcie zbliżonym do trapezu.
Kompleks jest ogrodzony z utwardzonym w całości placem oraz posiada sporą bramę wjazdową. Nieruchomość znajduje się praktycznie w centrum miasta, nieopodal Ratusza, Urzędów, do działki dojazd drogą asfaltową, w sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalno usługowe oraz usługowe.
Ze względu na położenie, swój charakter oraz możliwości, nieruchomość idealna jest pod skład, plac, parking strzeżony, sklep, magazynowanie, czy warsztat np. samochodowy o charakterze nieuciążliwym, ze względu na sąsiedztwo domów mieszkalnych.
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA !!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA: ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK TEL. 791 902 590
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

.
Oferta nr 35870370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij