Garaż w hali garażowej nr 1 ul.Lisia 12-16.

85,000zł

Opis

GARAŻ ZNAJDUJĄCY SIĘ W HALI GARAŻOWEJ W NOWYM BUDYNKU MIESZKALNYM PRZY UL. LISIEJ 12-16 W ZIELONEJ GÓRZE !!!!!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 2% !!!!!!

LOKALIZACJA:
ul.LISIA, najnowsze budynki mieszkalne, wybudowane w tym roku przez znanego i cenionego developera EBF, praktycznie w centrum miasta, dobry i dogodny dojazd nową ulicą aglomeracyjną. W pobliżu Castorama, Stacja BP, McDonalds, szkoła i przedszkole, nowe i starsze budynki mieszkalne.

OPIS BUDYNKU:
Budynek oddany w tym roku do użytku, bardzo nowoczesna i elegancka bryła, w przyziemiu ogromny parking podziemny z bardzo dogodnym wjazdem.

OPIS LOKALU – GARAŻU:
Garaż zamykany, odrębny, udział w hali garażowej. Hala o pow. całkowitej 951,12 m2 (własność w udziale 281/10000, księga wieczysta), podzielona na 4, zamykana na bramę segmentową na pilota. Garaż znajdujący się w zamykanej hali garażowej w budynku mieszkalnym, brama segmentowa, instalacja elektryczna, możliwość założenia napędu.

OPŁATY:
– czynsz 65,75 zł

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA ZUZANNA KOŚCIELNIAK- BŁASIAK TEL. 791 90 25 90

www.koscielniak-nieruchomosci.pl

Oferta nr 35830370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij