Działka bud.Świebodzin,media,piękna okolica.

170,000zł

Opis

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA !!!! OFERUJEMY PAŃSTWU ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POW. 1013 m2, ZLOKALIZOWANĄ W MALOWNICZEJ „SYPIALNI” ŚWIEBODZINA.

Działka budowlana w kompleksie kilku działek budowlanych, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, prostokąt o pow. 1013 m2 z udziałem w drodze dojazdowej własnej.
LOKALIZACJA:
Wieś Rozłogi znajduje się przy ul. Zachodniej, która łączy się z drogą krajową nr 92, na zachód od Świebodzina w stronę Wilkowa, między jeziorem Wilkowskim (pół. – zach. strona), a jeziorem Trzcinno (poł.-wsch. strona). Działka na lekkim wzniesieniu otoczona lasem (Państwowym) nie do wycięcia i w sąsiedztwie dwóch jezior. Piękna malownicza okolica, blisko do ŚWIEBODZINA.
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Nieruchomość w kształcie prostokąta, nieogrodzona, usytuowana na lekkiej górce, w bardzo atrakcyjnej i malowniczej okolicy, niedaleko dwa  jeziora, dookoła same nowe domki jednorodzinne. Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój z jednocześnie szybkim i dogodnym dojazdem do miasta i w sąsiedztwie infrastruktury.
MEDIA:
W drodze na działce sąsiedniej znajduje się prąd.
Dojazd do działki drogą utwardzoną. Piękna i spokojna okolica, same nowe ładne domy. Piękny teren, blisko do Świebodzina. Działka idealna na wybudowanie wymarzonego domu.
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA:
ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 35580370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij