BLOKOWANA Działka bud. nad jeziorem Granicznym.

80,000zł

Opis

UWAGA: OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!!

TYLKO U NAS !!!! UNIKAT NA LUBUSKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI !!!!! DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA JEZIORO !!!! NOWA NIŻSZA CENA !!!

OFERUJEMY PAŃSTWU MALOWNICZO POŁOŻONĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ Z WIDOKIEM NA PIĘKNE I CZYSTE JEZIORO GRANICZNE (GMINA MASZEWO POWIAT KROŚNIEŃSKI) !!!!

LOKALIZACJA:
Maszewo  (dawna niem. nazwa Messow) wieś w położona w województwie lubuskim, w powiecie krośnieńskim, w gminie Maszewo, leżąca ok. 18 km na zachód od Krosna Odrzańskiego, przy drodze wojewódzkiej 138 Gubin-Gorzów Wielkopolski, ok. 2 km na południowy wschód od wsi (w ciągu drogi wojewódzkiej nr 138) funkcjonuje prom na rzece Odrze, do granicy Polski około 20 km, przejście graniczne Gubin-Guben, do Zielonej Góry ok. 40 km. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Granicznym (GPS: N 52o 5` 29″ E 14o 55` 51″), jadąc z Maszewa w kierunku na Lubogoszcz.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka budowlana o pow. 374 mkw położona nad jeziorem Granicznym z bezpośrednim widokiem na nie, Jezioro Graniczne – jest jezioro okresowo odpływowe typu linowo-szczupakowego, silnie zeutrofizowany zbiornik wodny, dwa pomosty drewniane, piękny starodrzew (dęby, brzozy, las sosnowy). Działka ukształtowana płasko, narożna, o szerokości 22 m, z jednym narożnikiem lekko ściętym bezpośrednio przy drodze dojazdowej o szer. 10 m. Widok z działki na jezioro i pusty, zielony plac, do jeziora ok. 200 m, do lasu ok. 100 m. Nieruchomość niezadrzewiona, wykonane jest już przyłącze energetyczne (skrzynka, licznik do podłączenia w każdej chwili). Działka idealna pod budowę wymarzonego domu nawet całorocznego w niezwykle atrakcyjnym miejscu. Cisza i spokój, dookoła domki letniskowe oraz całoroczne, działka ogrodzona z dwóch stron, bardzo atrakcyjna i malownicza okolica, miejscowość typowo letniskowa. Do Maszewa gdzie znajduje się sklep Dino, kościół, przystanek autobusowy ok. 1 km.

ATUTY:
MIEJSCE idealne dla miłośników przyrody, ludzi ceniących sobie ciszę i spokojny odpoczynek na łonie natury. Dookoła czyste i pełne grzybów oraz runa leśnego lasy, jedno z czystszych w regionie zarybione jezioro, w pobliżu rzeczki idealne na spływy kajakowe.
To miejsce dla miłośników wędkarstwa, grzybiarzy czy łowczych.
Okoliczne tereny i lasy zapewniają wiele atrakcji: rodzinne spacery, wycieczki rowerowe, grzybobrania, a także połowy ryb i polowania na zwierzynę leśną.

MEDIA:
– PRĄD (SKRZYNKA NA DZIAŁCE) 
– WODA (planowana przez Gminę ogromna studnia głębinowa, na etapie planowania)

– możliwość wykonania zbiornika bezodpływowego (szamba) lub oczyszczalni

DOJAZD:
– dojazd do działki drogą asfaltową do Maszewa, dalej asfalt w kierunku na Lubogoszcz i dalej droga leśna utwardzona ok. 1 km.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA – TAKA OFERTA TO PEREŁKA NA LUBUSKIM RYNKU !!!! TAK NIEWIELE ZOSTAŁO JUŻ TAKICH DZIAŁEK – NAPRAWDĘ WARTO !!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA: ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 35540370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij