BLOKOWANA – narożna działka, pełne media, Ochla.

240,000zł

Opis

UWAGA: OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!!
SZUKASZ DZIAŁKI IDEALNEJ POD BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU ?? TO ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ, JAKO JEDYNI W ZIELONEJ GÓRZE OFERUJEMY PAŃSTWU IDEALNIE POŁOŻONĄ, NAROŻNĄ DZIAŁKĘ W DZIELNICY ZIELONA GÓRA – OCHLA !!!!

LOKALIZACJA:
Nowe osiedle mieszkaniowe oś Ostoja (jego najlepsza część, nowe domy, blisko głównej drogi), dookoła tylko domki wolnostojące, niedaleko las. W niedalekiej odległości sklepy (dyskont Dino, Chłopska Chata, Słoneczko), kościół, przystanek autobusowy tuż obok. Świetna komunikacja z centrum Zielonej Góry, nowa południowa obwodnica miasta z wylotem na S3. W dzielnicy gdzie znajdują się oferowane działki, znajduje się muzeum etnograficzne – skansen w Ochli, gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe, dożynki, święta oraz festiwale. W niedalekiej odległości zalew z atrakcjami na spędzenie wolnego czasu z rodziną na świeżym powietrzu, a w najbliższym czasie powstanie miejskie centrum rekreacji z kompleksem basenów, trasy spacerowe oraz rowerowa do samego centrum miasta i innych dzielnic.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka idealna, narożna, w kształcie kwadratu ze ściętym jednym narożnikiem (wjazd), zlokalizowana przy skrzyżowaniu ul. Jeleniej i ul. Żurawiej, dojazd drogą asfaltową od ulicy Żagańskiej, a następnie ulicą asfaltową, gdzie znajdują się pełne media. Do działki bezpośredni dojazd zapewniony jest poprzez ogrodzoną działkę wewnętrzną, w której właściciel posiada udział wynoszący 1/5. Działka ogrodzona od tyłu betonowym płotem, z boku siatka leśna, wjazd poprzez zamykaną bramę.

MEDIA:
bezpośrednio przy działce znajdują się pełne media:
– woda
– prąd,
– gaz,
– kanalizacja

DOJAZD:
– bezpośrednio do działki ul. Jelenia (asfalt) dalej do centrum miasta przez ul. Żagańską.

WARUNKI ZAKUPU:
kupując tę nieruchomość nabywacie Państwo także udział 1/5 w drodze wewnętrznej, ogrodzonej, zamykanej bramą wjazdową.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TEGO ŁADNEGO MIEJSCA !!!

WIĘCEJ INF. UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK

TEL. 791 90 25 90

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 35290370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij