Dwa obok siebie msc.post.w hali Botaniczna 75A-B.

60,000zł

Opis


UWAGA: PROMOCJA ZA OBA MIEJSCA PONAD 30 M2 – 100 000 ZŁ !!!!!!!!!

DWA OBOK SIEBIE IDEALNIE POŁOŻONE, SPORE (DOŚĆ SZEROKIE) MIEJSCA POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ W BUDYNKU PRZY UL. BOTANICZNEJ 75A-B !!!!!
LOKALIZACJA:
Botaniczna, ładna, zielona okolica, nowe bloki, szkoły, park Botaniczny, dość dobra komunikacja, dojazd z dwóch stron miasta, niedaleko do obwodnicy miasta. 
OPIS BUDYNKU:
Budynek oddany w 2021 roku do użytku, bardzo nowoczesna i elegancka bryła budynku, w przyziemiu parking podziemny z miejscami postojowymi zamykany na główną bramę wjazdową zamykaną na pilota.
OPIS LOKALI – MIEJSCA POSTOJOWE:
Bardzo szerokie (ok. 15 m2), dwa obok siebie miejsca postojowe oznaczone nr 44 i 45, każde z nich sprzedawane będzie z udziałem 1/42 w częściach wspólnych w hali garażowej w budynku mieszkalnym.
Cena jednego miejsca to 60 000 zł !!!!! 
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.
POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA ZUZANNA KOŚCIELNIAK- BŁASIAK TEL. 791 90 25 90

www.koscielniak-nieruchomosci.pl

Oferta nr 35260370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij