Garaż 17 m2 w hali garażowej Zdrojowa 27-41.

70,000zł

Opis


UWAGA: OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!!

GARAŻ O POW. 16,99 M2 ZNAJDUJĄCY SIĘ W HALI GARAŻOWEJ W NOWYM BUDYNKU MIESZKALNYM PRZY UL. ZDROJOWEJ 27-41 W ZIELONEJ GÓRZE !!!!!
LOKALIZACJA:
Osiedle Zdrojowe, najnowsze budynki wybudowane w tym roku przez znanego i cenionego developera EBF. Osiedle niedaleko centrum około 3 km, ciągle rozbudowujące się, z doskonałym dojazdem z dwóch stron miasta oraz obwodnicy Trasy Północnej z wylotem na S3.
OPIS BUDYNKU:
Budynek oddany w tym roku do użytku, bardzo nowoczesna i elegancka bryła, w przyziemiu ogromny parking podziemny z bardzo dogodnym wjazdem. W okolicy galeria Drwięga, szkoły, przedszkole, sklep Biedronka, Intermarche. 
OPIS LOKALU – GARAŻU:
Garaż o pow. 16,99 m2, odrębny (własność, księga wieczysta), zamykany na bramę segmentową, znajdujący się w zamykanej hali garażowej w budynku mieszkalnym. W garażu elektryka, możliwość założenia napędu.
STAN PRAWNY:
własność – odrębna księga wieczysta, udział w gruncie oraz częściach wspólnych w budynku
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.
POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA ZUZANNA KOŚCIELNIAK- BŁASIAK TEL. 791 90 25 90
www.koscielniak-nieruchomosci.pl

.
Oferta nr 35250370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij