Działka budowlana, kompleks 5, media, 696 m2 Ochla.

153,120zł

Opis

DOSKONALE ZLOKALIZOWANE W SAMYM CENTRUM DZIELNICY – OCHLI – AKACJOWA DZIAŁKI BUDOWLANE !!!!!

LOKALIZACJA:
Praktycznie centrum Ochli, piękne, zaciszne a zarazem niedaleko głównej drogi miejsce, w sąsiedztwie same nowe domki wolnostojące. W niedalekiej odległości sklepy (dyskont Dino, Słoneczko, Chłopska Chata), przedszkole, szkoła, kościół, przystanek autobusowy kilka minut pieszo, świetna komunikacja z centrum miasta. W dzielnicy gdzie znajdują się oferowane działki, znajduje się muzeum etnograficzne – skansen w Ochli, gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe, dożynki, święta oraz festiwale, kąpielisko miejskie – zalew z atrakcjami na spędzenie wolnego czasu z rodziną na świeżym powietrzu, a najbliższym czasie powstanie miejskie centrum rekreacji z kompleksem basenów, trasy spacerowe oraz nowa trasa rowerowa do samego centrum miasta i innych dzielnic.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Pięć obok siebie, idealnych, równiutkich działek budowlanych, w kształcie zbliżonym do kwadratu każda, zlokalizowane przy ul.Akacjowej. Dojazd drogą asfaltową od ulicy Żagańskiej, a następnie osiedlową utwardzona szutrem, oświetloną lampami. Oferowana działka jest o pow. 696 m2, o wymiarach ok. 26,5×27 m, prawie kwadrat, ukształtowana jest płasko niezadrzewiona. Do każdej działki sprzedawany jest udział wynoszący 1/6 w drodze dojazdowej wewnętrznej (droga o pow. 851 m2 szer. 6 m z zawrotką na jej końcu), w cenie nieruchomości.
Dla działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy przewidująca budowę 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących wraz z infrastrukturą towarzyszącą o następujących parametrach:
– wielkość zabudowy do 20%
– wielkość pow. biologicznie czynnej od 40%;
– szer. elewacji frontowej – 14,5 m z tolerancją do 20%;
– wysokość do kalenicy – do 9 m;
– dopuszcza się podpiwniczenie budynków;
– dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia 30-40%
MEDIA:
w drodze ul. ochla – Akacjowa znajdują się pełne media (woda z ujęcia miejskiego, kanalizacja, prąd i gaz) oraz w drodze przy ul. Brzozowej również. Ulica jest oświetlona lampami.

DOJAZD:

– bezpośrednio na działki poprzez własną wewnętrzną drogę dojazdową.
WARUNKI ZAKUPU:
Kupując nabywacie Państwo także udział 1/6 w drodze wewnętrznej 
DZIAŁKI ze względu na ich lokalizację oraz idealne wymiary i wielkości,  szczególnie polecamy ludziom młodym, rozwojowym, którzy pragną zamieszkać w swoim nowym, małym domku, z dala od zgiełku i hałasu centrum, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury, szkoły czy przedszkola z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta i innych dzielnic. 
ZALETY:
– super lokalizacja;
– media
– ciche i spokoje sąsiedztwo oraz dobry dojazd.
 
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TYCH IDEALNYCH DZIAŁEK !!!
WIĘCEJ INF. UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK
TEL. 791 90 25 90
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 35060370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij