BLOKOWANE.Duże mieszkanie z garażem i piwnicą w Czerwieńsku.

258,000zł

Opis

OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!!
ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAKUPU DUŻEGO MIESZKANIA WRAZ Z PARKINGIEM, GARAŻEM I SPORĄ PIWNICĄ W CENTRUM CZERWIEŃSKA !!!

LOKALIZACJA:
Czerwieńsk miasto w woj. Lubuskim, oddalony od Zielonej Góry o ok.6 km (11 min autem), świetnie skomunikowany, super dojazd z dwóch stron (przez przylep lub przez Wysokie), szybki dojazd do trasy S3. W okolicy piękne lasy pełne grzybów, do rzeki Odry kilka minut. Ratusz, kościół, przychodnia lekarska, Urząd Miasta, szkoła i przedszkole, bardzo ładne i zadbane miasteczko.
OPIS BUDYNKU:
Budynek – kamienica, mieszkalny, dwuklatkowy, po 5 mieszkań na klatce. Niedawno przeszedł generalny remont (ocieplenie, opierzenie, nowa elewacja, remont klatek schodowych), położony na sporej działce, gdzie oprócz bloku znajdują się także budynki gospodarcze – garaże, parking dla mieszkańców, zamykana pergola śmietnikowa, ogródek kwiatowy. Całość ogrodzona – ogrodzenie kute z metaloplastyki, bramy otwierane automatycznie na pilota. Ciche, spokojne i zgrane sąsiedztwo.
OPIS MIESZKANIA:
PEŁNA WŁASNOŚĆ Z KSIĘGĄ WIECZYSTĄ UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI WSPÓLNEJ, BRAK OBCIĄŻEŃ I HIPOTEK
– pierwsze piętro,
– okna na dwie strony świata (okna PCV)
– trzy osobne całkiem spore pokoje,
– duża oddzielna kuchnia ze spiżarnią (spiżarnia ma okno),
– spory hall,
– łazienka z wc,
– bardzo duża piwnica ok. 18 m2 (z oknem, podzielona na dwie części)
– garaż ok. 16 m2 w budynku wolnostojącym, murowanym.
STANDARD WYKOŃCZENIA:
– ściany malowane, w części tapeta,
– na podłogach w pokojach i hallu panele (kładzione na deski),
– piece kaflowe (ogrzewanie piecami na opał stały),
– w kuchni na podłodze wykładzina pcv,
– łazienka z wc w płytkach, kabina prysznicowa, miejsce na pralkę,
Mieszkanie jest bardzo ustawne, pokoje spore i jasne, ma ogromny potencjał i możliwości, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Jest do remontu w zakresie wymiany instalacji, odmalowania, łazienkę można powiększyć o znajdującą się w kuchni spiżarnię i uzyskać dzięki temu większą powierzchnię oraz okno. W pokojach znajdują się piękne, stare piece kaflowe, w kuchni oprócz zwykłej kuchenki jest stary piec na węgiel. Na działce przed garażem można urządzić sobie za zgodą wspólnoty ogródek, miejsce na altankę czy wiatkę, czy nawet domek grillowy. Przed budynkiem znajduje się sporo miejsc parkingowych, a od frontu urządzony jest śliczny ogród kwiatowy. Bardzo mili sąsiedzi, niedaleko centrum oraz dworca kolejowego.
INSTALACJE:
– wod. – kan.
– elektryczna,
– gazowa,
– ogrzewanie piece kaflowe (woda elektrycznie).
OPŁATY:
– czynsz dla zarządu (POMAK Czerwieńsk) wraz z funduszem remontowym ok. 305 zł
– opłaty licznikowe wg zużycia (właściciele mieścili się w ok. 600 zł)
OFERTA KIEROWANA SZCZEGÓLNIE DO LUDZI CENIĄCYCH SOBIE MIESZKANIE W MIEŚCIE, A JEDNOCZEŚNIE Z ZALETAMI DOMKU (MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA OGRÓDKA, GARAŻ, PARKING TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW) !!!!
ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ORAZ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ !!!
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.
WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA: ZUZANNA KOŚCIELNIAK-BŁASIAK TEL. 791 902 590
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34950370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij