Cały dom wolnostojący – 2 segmenty w Słonem.

700,000zł

Opis

UWAGA UWAGA: MEGA MEGA OKAZJA CENOWA !!!!!! PROMOCJA DO KOŃCA SIERPNIA 2022 R. !!!!!!!
DOSKONALE ZLOKALIZOWANY WYKONANY W NAJLEPSZEJ TECHNOLOGII I Z DOSKONAŁYCH MATERIAŁÓW DOM WOLNOSTOJĄCY SKŁADĄJACY SIĘ Z DWÓCH SEGMENTÓW Z DUŻĄ DZIAŁKĄ 1050 M2 NA OBRZEŻACH ZIELONEJ GÓRY MIEJSCOWOŚĆ SŁONE !!!!
OFERTA KIEROWANA SZCZEGÓLNIE DO INWESTORÓW NP. POD WYNAJEM LUB DWÓCH RODZIN CZY ZNAJOMYCH KTÓRZY CHCIELIBY ZAMIESZKAĆ OBOK SIEBIE !!!!
LOKALIZACJA:
Miejscowość Słone zaledwie ok. 8 km od Zielonej Góry, piękna i zaciszna okolica otoczona lasem i zielenią. W sąsiedztwie wybudowane nowe domy jednorodzinne i dwulokalowe, przystanek autobusowy kilka minut, do obwodnicy miasta 500 m, świetna komunikacja, wylot na trasę S3.
OPIS BUDYNKU:
Dom wolnostojący dwulokalowy, każdy dom po 118 mkw, każda działka po ok. 525 mkw. Dwa takie same budynki (łącznie 2 segmenty) już wybudowane i wykańczane. Budynki wybudowane w tym roku zgodnie z projektem pracowni projektowej ARCHON – Dom w klementynkavch R2 ze zmianami. Budynek wzniesiony metodą tradycyjną – ciepłe ściany (suporex + styropian 20 cm + tynk strukturalny). Domki o podwyższonym standardzie wykonania, każdy na lanym betonowym, ocieplonym fundamencie, stropy betonowe (płyty ażurowe), okna 3 szybowe, 7-mio komorowe, antracyt firmy AWILUX (najwyższa jakość 3 szybowe, 5 komorowe), nowoczesna, płaska, betonowa dachówka, okno balkonowe 3 m HS, na dole rolety elektryczne, poddasze docieplone pianą PUR, schody i taras (30 m) lane betonowe. Domy oddzielone są bardzo grubą ściną dylatacyjną, kominy z wkładem ceramicznym Shiedl, drzwi antywłamaniowe kolor antracyt. Do nieruchomości dojeżdża się drogą asfaltową oraz do samych domów zbudowana zostanie przez inwestora droga z płyt ażurowych, na jego koszt. Podwyższony standard widać gołym okiem: doskonałe materiały, staranne wykończenie, nowoczesny design, świetny układ pomieszczeń, bardzo funkcjonalny i wygodny, wszystko wykonane zostanie do stanu zamkniętego. Całość wykończenia oraz niepowtarzalny design wyróżniają budynek spośród innych obiektów, dostępnych na rynku.
RZUTY KONDYGNACJI:
Każdy dom posiada taras, na który wychodzimy przez duże przesuwne okno. Domy posiadają niewielkie piwnice pod schodami, bardzo duże łazienki, przestronne pokoje, dodatkowy pokój – sypialnia na parterze, u góry trzy spore sypialnie, jedna masterbed z garderobą. Piętro z małymi skosami (bardzo duże okna), dzięki czemu jest bardzo jasno i przestronnie.

PARTER:
1. Wiatrołap 2,67 m2
2. Hol 4,31 m2
3. Pokój 9,03 m2
4. Łazienka 4,19 m2
5. Kuchnia 6,91 m2
6. Pom. gospodarcze 3,84 (5,58) m2
7. Salon 30,0 m2
PODDASZE:
1. Hol i schody 9,27 m2
2. Pokój 12,53 (13,80) m2
3. Garderoba 4,76 (6,80) m2
4. Łazienka 4,07 m2
5. Pokój 8,36 (9,13) m2
6. Pokój 8,49 (9,28) m2
STANDARD WYKOŃCZENIA:
Budynki sprzedawane są w stanie surowym zamkniętym !!!! Teren wyrównany i nawieziona ziemia.
Do każdego budynku wykonana jest studnia głębinowa, 30 m z doskonałą wodą pitną i użytkową, każdy budynek posiada własne szambo 16 000 m3.

Podbitka z pięknie pomalowanego w kolorze szarym drewna, dachówka nowoczesna, płaska czarna. Taras betonowy lany o wymiarach 5×6.
INSTALACJE:
– wod. – kan.
– studnia głębinowa 30 m
– szambo 16 000 m3;
– elektryczna plus pod fotowoltaikę
– pod pompę ciepła
– alarmowa i domofon
– tv.

ZALETY:

– DOBRA CENA W STOSUNKU DO DOSKONAŁEJ JAKOŚCI WYKONANIA;
– BARDZO SPOKOJNA I ZACISZNA LOKALIZACJA;
– DOMY ENERGOOSZCZĘDNE Z BARDZO DOBRYCH MATERIAŁÓW;
– TYLKO DO POŁOŻENIA OKŁADZIN I POMALOWANIA.
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.
WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34930370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij