Doskonale położona narożna działka os.Dolina Zielona.

230,000zł

Opis

DOSKONALE POŁOŻONA NAROŻNA DZIAŁKA NA OSIEDLU DOLINA ZIELONA W ZIELONEJ GÓRZE. DZIAŁKA BUDOWLANA PRZEZNACZONA POD ZABUDOWĘ SZEREGOWĄ, SKRAJNA, DUŻA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY Z TRZECH STRON ŚWIATA.

LOKALIZACJA:
Osiedle Dolina Zielona około 2.5 km od ścisłego centrum Zielonej Góry, niedaleko szkoła, przedszkole, park zabaw dla dzieci, CRS, sklepy, kościół, przystanek komunikacji miejskiej.
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka niezabudowana, płaska, narożna, ostatnia już do istniejącej zabudowy, położona bezpośrednio przy asfaltowej i oświetlonej drodze, gdzie znajduje się pełne uzbrojenie (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującego kontynuację zabudowy szeregowej, można wybudować na niej dowolny skrajny budynek jednorodzinny.
Dla działki przygotowana jest już pełna dokumentacja do pozwolenia na budowę tj. projekt budowlany, badania geologiczne oraz niezbędne wszelkie dokumenty.
MEDIA:
– PRĄD
– GAZ
– WODA
– KANALIZACJA
BARDZO DOBRA LOKALIZACJA, JEDNA Z NIEWIELU WOLNYCH DZIAŁEK NA TYM OSIEDLU O TAK ŚWIETNYM POŁOŻENIU, PEŁNE MEDIA, ZABUDOWA SZEREGOWA JEDNORODZINNA.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK
TEL. 791 902 590
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34920370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij