Doskonale wykończony dom-segment w Słonem.

599,000zł

Opis

DOM – SEGMENT Z DUŻĄ DZIAŁKĄ – STAN DEVELOPERSKI !!!!!

PIĘKNIE ZLOKALIZOWANY WYKONANY W NAJLEPSZEJ TECHNOLOGII I Z DOSKONAŁYCH MATERIAŁÓW DOM – SEGMENT Z DUŻĄ DZIAŁKĄ NA OBRZEŻACH ZIELONEJ GÓRY.

LOKALIZACJA:

Miejscowość zaledwie ok. 8 km od Zielonej Góry, piękna i zaciszna okolica otoczona lasem i zielenią. W sąsiedztwie wybudowane nowe domy jednorodzinne i dwulokalowe, przystanek autobusowy kilka minut, do obwodnicy miasta 500 m, świetna komunikacja, wylot na trasę S3.
OPIS BUDYNKU:
Dom wolnostojący dwulokalowy, każdy dom po 118 mkw, każda działka po ok. 505 – 520 mkw. Dwa takie same budynki (łącznie 4 segmenty) już wybudowane i wykańczane. Budynki wybudowane w tym roku zgodnie z projektem pracowni projektowej ARCHON – Dom w klementynkavch R2 ze zmianami. Budynek wzniesiony metodą tradycyjną – ciepłe ściany (suporex + styropian 20 cm + tynk strukturalny). Domki o podwyższonym standardzie wykonania, każdy na lanym betonowym, ocieplonym fundamencie, stropy betonowe (płyty ażurowe), okna 3 szybowe, 7-mio komorowe, antracyt firmy AWILUX, nowoczesna, płaska, betonowa dachówka, okno balkonowe 3 m HS, na dole rolety elektryczne, poddasze docieplone pianą PUR, schody i taras (30 m) lane betonowe. Domy oddzielone są bardzo grubą ściną dylatacyjną, kominy z wkładem ceramicznym Shiedl, drzwi antywłamaniowe kolor antracyt. Do nieruchomości dojeżdża się drogą asfaltową oraz do samych domów zbudowana zostanie przez inwestora droga z płyt ażurowych, na jego koszt. Podwyższony standard widać gołym okiem: doskonałe materiały, staranne wykończenie, nowoczesny design, świetny układ pomieszczeń, bardzo funkcjonalny i wygodny, wszystko wykonane zostanie do stanu developerskiego z możliwością dokończenia pod klucz, za odpowiednią dopłatą. Całość wykończenia oraz niepowtarzalny design wyróżniają budynek spośród innych obiektów, dostępnych na rynku.
RZUTY KONDYGNACJI:
Każdy dom posiada taras, na który wychodzimy przez duże przesuwne okno. Domy posiadają niewielkie piwnice pod schodami, bardzo duże łazienki, przestronne pokoje, dodatkowy pokój – sypialnia na parterze, u góry trzy spore sypialnie, jedna master bed z garderobą. Piętro z małymi skosami (bardzo duże okna), dzięki czemu jest bardzo jasno i przestronnie.

PARTER:
1. Wiatrołap 2,67 m2
2. Hol 4,31 m2
3. Pokój 9,03 m2
4. Łazienka 4,19 m2
5. Kuchnia 6,91 m2
6. Pom. gospodarcze 3,84 (5,58) m2
7. Salon 30,0 m2
PODDASZE:
1. Hol i schody 9,27 m2
2. Pokój 12,53 (13,80) m2
3. Garderoba 4,76 (6,80) m2
4. Łazienka 4,07 m2
5. Pokój 8,36 (9,13) m2
6. Pokój 8,49 (9,28) m2
STANDARD WYKOŃCZENIA:
Budynki zostaną dokończone – instalacje el.+alarmowa, domofonowa, także pod fotowoltaikę i pompę ciepła, wod kan z rozprowadzeniami, instalacja ogrzewania podłogowego podposadzkowa. Do każdego budynku wykonana jest studnia głębinowa, 30 m z doskonałą wodą pitną i użytkową, każdy budynek posiada własne szambo 16 000 m3. Ściany wytynkowane będą maszynowo tynk gipsowy, posadzki maszynowe, poddasze wykończone regipsami, ocieplone (pianą pur) Podbitka z pięknie pomalowanego w kolorze szarym drewna, dachówka nowoczesna, płaska czarna. Taras betonowy lany o wymiarach 5×6. Działka o pow. ok. 505-520 mkw ogrodzona zostanie siatką z trzech stron, brak frontu, teren zostanie wyrównany i nawieziona ziemia.  
Generalnie wystarczy tylko wygładzić ściany położyć okładziny płytki/podłog, wstawić stolarkę drzwiową wewnętrzną i i dom będzie gotowy do zamieszkania. istnieje także możliwość dokończenia domu pod klucz.
INSTALACJE:
– wod. – kan.
– studnia głębinowa 30 m
– szambo 16 000 m3;
– elektryczna plus pod fotowoltaikę
– pod pompę ciepła
– alarmowa i domofon
– tv.
ZALETY:
– DOBRA CENA W STOSUNKU DO DOSKONAŁEJ JAKOŚCI WYKONANIA;
– BARDZO SPOKOJNA I ZACISZNA LOKALIZACJA;
– DOMY ENERGOOSZCZĘDNE Z BARDZO DOBRYCH MATERIAŁÓW;
– TYLKO DO POŁOŻENIA OKŁADZIN I POMALOWANIA.
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.
WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK TEL. 791 902 590
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34820370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij