Działka budowlana przy jeziorze w Nowogrodzie Bobrzańskim.

150,000zł

Opis

UWAGA: MEGA POSZUKIWANA NA NASZYM RYNKU – JEDNA Z DWÓCH OBOK SIEBIE DZIAŁEK BUDOWLANYCH PO OK. 1000 m2 Z AKTUALNYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO NAD ŁADNYM, CZYSTYM JEZIOREM TUROWSKIM W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM !!!

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Dwie nieruchomości każda o pow. ok. 1000 m2, (wydzielona zostanie droga wewnętrzna dojazdowa), idealna pod zabudowę mieszkaniowo – letniskową w pobliżu w drodze (ul. Fabryczna) media (prąd, woda), dojazd drogą utwardzoną, w pobliżu istniejące oraz nowopowstające domki, odległość do jeziora to około 200 m. Dookoła niesamowite tereny rekreacyjne, kilka jezior połączonych ze sobą, tereny łowieckie, lasy pełne grzybów, jeziora zarybione. Nowo-powstające osiedla domów, rekreacyjno – mieszkaniowych, zagłębie wędkarskie (nawet ulica się tak nazywa), cicha i malownicza okolica.
Świetny dojazd do Krosna Odrzańskiego, Zielonej Góry czy granicy z Niemcami (szybka trasa S3).
Oferta idealna dla osób pragnących relaksu i spokoju nad czystym jeziorem w otoczeniu lasów i pól z dala od zgiełku i miejskiego hałasu, a jednocześnie blisko miejsca stałego zamieszkania.

ZALETY:
1. MEDIA : WODA, PRĄD
2. AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: symbol US-3
3. MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA DWIE DZIAŁKI KAŻDA PO OKOŁO 1000 M2 W CENIE PO 150 000 ZŁ

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK NR TEL.
791 90 25 90

WIĘCEJ OFERT I ZDJĘC WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34730370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij