Działka budowlana przy jeziorze w Nowogrodzie Bobrzańskim.

140,000zł

Opis

UWAGA: NOWA MEGA NISKA CENA  !!!!

MEGA POSZUKIWANA NA NASZYM RYNKU – DZIAŁKA REKREACYJNO – BUDOWLANA Z AKTUALNYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO NAD ŁADNYM, CZYSTYM JEZIOREM TUROWSKIM W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM !!!

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Nieruchomość o pow. 2197 m2, z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego – teren zabudowy US-3 rekreacja i wypoczynek, z możliwością podzielenia na dwie działki po około 1100 m2 każda (z wydzieleniem ewentualnej drogi wewnętrznej). Nieruchomość pod zabudowę rekreacyjno – wypoczynkową w pobliżu w drodze (ul. Fabryczna) media (prąd, woda), dojazd drogą utwardzoną szutrem, w pobliżu istniejące oraz nowo-powstające domki, odległość do jeziora to około 200 m. Teren zabudowy dla budynków rekreacyjnych do 70 m2, o wysokości do 9 m, szer. 7-10 m, dachy o kącie nachylenia 30 – 45 stopni (tzw. budynek na zgłoszenie). Działki oznaczone symbolem RIV i RV. Dookoła niesamowite tereny rekreacyjne, kilka jezior połączonych ze sobą, tereny łowieckie, lasy pełne grzybów, jeziora zarybione. Nowo-powstające osiedla domów, rekreacyjno – mieszkaniowych, zagłębie wędkarskie (nawet ulica się tak nazywa), cicha i malownicza okolica.
Świetny dojazd do Krosna Odrzańskiego, Zielonej Góry czy granicy z Niemcami (szybka trasa S3).
Oferta idealna dla osób pragnących relaksu i spokoju nad czystym, zarybionym jeziorem w otoczeniu lasów i pól z dala od zgiełku i miejskiego hałasu, a jednocześnie blisko miejsca stałego zamieszkania (Zielona Góra, Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie, Żary czy Żagań).

ZALETY:
1. MEDIA: WODA, PRĄD – hydrant na działce obok;
2. AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO symbol US-3, MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY DOMEM DO 70 M2;
3. MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA DWIE DZIAŁKI KAŻDA PO OKOŁO 11ar.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK NR TEL. 791 90 25 90

WIĘCEJ OFERT I ZDJĘĆ WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34720370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij