Pawilon handlowy z dzierżawą gruntu przy ul.Konstruktorów.

26,000zł

Opis

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA !!!!! OKAZJA !!!!

OFERUJEMY PAŃSTWU DO SPRZEDAŻY PAWILON HANDLOWO – USŁUGOWY, IDEALNY NA PROWADZENIE MAŁEJ GASTRONOMII, HANDEL CZY USŁUGI NA OS. ZASTALOWSKIM UL. KONSTRUKTORÓW !!!!!

LOKALIZACJA:
duże ciagle rozwijające się osiedle mieszkaniowe, dwie szkoły, przedszkole, kościół, domki jednorodzinne i bloki, miejsce gdzie jest ogromne zapotrzebowanie na świeży towar czy usługi osiedlowe. Do centrum miasta ok 4 km, wylot na trasę S3, obwodnica miasta.

OPIS BUDYNKU:
Pawilon handlowo – usługowy, wolnostojący, o pow. 18 m2, wykonany z blachy, ocieplony, bardzo starannie i elegancko wykończony, zakupiony rok temu, użytkowany przez jednego właściciela w idealnym stanie. Okna i drzwi PCV, dwa okna uchylne, w środku całość wykończona panelami PCV, oświetlenie rastrowe, rozprowadzona energia elektryczna. LOKAL KLIMATYZOWANY (klimatyzacja firmy HSense w idealnym stanie).
Budynek posadowiony jest na gruncie dzierżawionym od Bricomarche, także od nich do lokalu doprowadzona jest energia elektryczna.

OPŁATY:
– czynsz dzierżawny ok. 1300 zł
– opłata za energię elektryczną

LOKAL do kupna:
– SAM PAWILON W CENIE 26 000 ZŁ
– PAWILON WRAZ Z UMOWA DZIERŻAWY GRUNTU od Bricomarche – 35 000 ZŁ

ZALETY:
– SUPER LOKALIZACJA NA DUŻYM OSIEDLU
– PAWILON ELEGANCKI PRAKTYCZNIE JAK NOWY
– PODPISANA UMOWA DZIERŻAWY Z DOSTAWĄ ENERGII ELEKTRYCZNEJ

POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIECEJ INFORMACJI UDZIELA: ZUZANNA KOŚCIELNIAK-BŁASIAK
NR TEL. 791902590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34690370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij