Działka budowlana 897 m2 w kompleksie 8 w Ochli.

152,490zł

Opis

UWAGA UWAGA: PROMOCJA CENOWA TYLKO 170 ZŁ/1M2, TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA !!!!
TRZY OBOK SIEBIE DZIAŁKI Z MOŻLIWOŚCIĄ POSTAWIENIA NA NICH DOMÓW JEDNORODZINYCH WOLNOSTOJĄCYCH PARTEROWYCH LUB Z PODDASZEM UŻYTKOWYM. DOSKONAŁA LOKALIZACJA, SPOKOJNE SĄSIEDZTWO W DZIELNICY OCHLA.
LOKALIZACJA:
Nowe osiedle mieszkaniowe oś Ostoja (jego najbardziej spokojna i malownicza cześć), dookoła same nowe domki wolnostojące, las i pola uprawne. W niedalekiej odległości sklepy (dyskont Dino, Chłopska Chata, Słoneczko), kościół, przystanek autobusowy kilka minut pieszo, świetna komunikacja z centrum Zielonej Góry. W dzielnicy gdzie znajdują się oferowane działki, znajduje się muzeum etnograficzne – skansen w Ochli, gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe, dożynki, święta oraz festiwale, kąpielisko miejskie – zalew z atrakcjami na spędzenie wolnego czasu z rodziną na świeżym powietrzu, a najbliższym czasie powstanie miejskie centrum rekreacji z kompleksem basenów, trasy spacerowe oraz rowerowa do samego centrum miasta i innych dzielnic.
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Już tylko TRZY działki zostały !!!! Działki zlokalizowane przy ul. Łąkowej, gdzie możliwy jest dojazd z dwóch stron, jedna drogą asfaltową od ulicy Żagańskiej lub od ulicy Zacisze, następnie ulicą utwardzoną polną.
MEDIA:
Wydane są warunki przyłączy do działek (tak więc samo przyłączenie to już formalność), w drodze głównej przy samych działkach główna skrzynka z prądem, woda, gaz, kanalizacja jest już na osiedlu Ostoja oraz przy ul. Zacisze (obecnie szambo).
DOJAZD:
– bezpośrednio na działki przez wykonane już przepusty do ulicy Łąkowej
WARUNKI ZAKUPU:
Kupując nabywacie Państwo także udział 1/4 w drodze wewnętrznej (dwa kompleksy działek po cztery działki do jednej drogi). Działki są kontynuacją kameralnego, wybudowanego już osiedla czterech domków, możliwe jest zamknięcie 4 domów i zrobienia bramy czy szlabanu i otrzymania zamkniętej enklawy.
DZIAŁKI:
Trzy działki (5 z 8 już sprzedanych) z wewnętrznymi dwoma dwoma drogami dojazdowymi do ulicy głównej Łąkowej. Zostały trzy o powierzchniach 751 m2, 864 m2 i 925 m2. Działki w kształcie prostokątów, płaskie, suche, ułożone wyżej w stosunku do drogi głównej.
Oferta nasza kierowana jest szczególnie do ludzi młodych, którzy w dzisiejszych czasach, nie dysponując zbyt dużą gotówką lub mając ograniczone możliwości kredytowe, pragną realizować swoje marzenia o małym rodzinnym domeczku z własnym ogródkiem i w pięknym miejscu, a niedaleko do centrum czy szkoły czy przedszkola. Nasi, mieszkający już tam Klienci mieli tylko marzenia, które my pomogliśmy im zrealizować. Dziś mając swoje, nawet nieduże mieszkanie (pomagamy je sprzedać) oraz troszkę gotówki na wkład własny, możesz także cieszyć się jak oni, swoim nowym domem. My załatwimy formalności, najlepsze na rynku kredytowanie i zbliżymy Państwa do marzeń !!!!!
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TEGO ŁADNEGO MIEJSCA !!!
WIĘCEJ INF. UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 90 25 90
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34560370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij