Atrakcyjna działka budowlana w Świdnicy Słoneczna Dolina.

305,500zł

Opis

BARDZO ŁADNIE I MALOWNICZO POŁOŻONA DZIAŁKA BUDOWLANA 2037 M2 W ŚWIDNICY UL. SŁONECZNA DOLINA !!!

LOKALIZACJA:
Świdnica – gmina niedaleko Zielonej Góry, około 8 km od centrum, doskonały dojazd obwodnicą Zielonej Góry i do trasy S3. Ładna i spokojna okolica.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka w kształcie prostokąta o pow. 2037 m2 wymiary około 28mx60m. Na działkach sąsiednich stoją już 3 domy i kolejne w trakcie budowy. Cicha i spokojna okolica, piękny widok na las i otwartą przestrzeń. przy granicy działki energia elektryczna – przyłącze. Do działki zapewniony jest dojazd drogą gminną. Teren jest płaski, grunt nie jest podmokły, droga dojazdowa do działek jest utwardzona. Bardzo dobry i szybki dojazd do Zielonej Góry i lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący dla tego terenu zabudowę mieszkaniową jednorodzinną

MEDIA:
– PRĄD
– STUDNIA GŁĘBINOWA
– SZAMBO

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA: ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791902590

WIĘCEJ OFERT NA STRONIE WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 34440370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij