Doskonale zlokalizowany lokal użytkowy w centrum.

165,000zł

Opis

OFERUJEMY PAŃSTWU DO KUPNA LOKAL UŻYTKOWY – PIWNICĘ W SAMYM CENTRUM MIASTA PRAKTYCZNIE OBOK RATUSZA PRZY UL. KRAWIECKIEJ.
LOKAL IDEALNY POD GASTRONOMIĘ, MAŁĄ PRODUKCJĘ, CZY NA DZIAŁALNOŚĆ KOSMETYCZNĄ.

LOKALIZACJA:
Centrum miasta, budynek leżący w bocznej uliczce przy samym Ratuszu, w pobliżu restauracje, bary, sklepy i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne. Budynek przy dość spokojnej, bocznej uliczce przy wejściu na deptak oraz mocno uczęszczanym ciągu pieszym.

OPIS BUDYNKU:
Budynek wspólnoty, mieszkalno – usługowy, jedno piętrowy, podpiwniczony w ciągu zabytkowych kamienic – starówka. Wejście wspólną klatką schodową tylko do jednego lokalu usługowego i do sprzedawanego oraz schody na górę do części mieszkalnej. Klatka schodowa w dobrym stanie, kamienica była restaurowana jakiś czas temu.

OPIS LOKALU:
Lokal – piwnica budynku o pow. 76,60 m2 – pełna własność z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Składa się z jednej ogromnej sali oraz wc (istnieje możliwość zaadaptowania jeszcze dwóch pomieszczeń piwnicznych o pow. ok. 40 m2), w tej chwili są to części wspólne, a wejście jest tylko przez sprzedawany lokal i nikt inny z nich nie może korzystać, cały czas podczas prowadzenia działalności wynajmowane były od wspólnoty – można je także wykupić na własność.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Na podłodze płytki, ściany w części z regipsu, część cegła, stropy Kleina, łuki. Lokal był kilkanaście lat temu wynajmowany jako studio kosmetyczne, pod produkcje lodów, obecnie jako magazyn. Małe okienka w przyziemiu, instalacja wentylacyjna, elektryczna, wod. kan., gazowa doprowadzona. Toaleta w płytkach, schody także wyłożone płytkami, na ścianach przy wejściu saiding – panele pcv). Lokal w tej chwili nie posiada ogrzewania, ale jest suchy. Wymaga kapitalnego remontu i adaptacji według własnego projektu.

INSTALACJE:
– wod. kan.
– elektryczna
– elektryczna
– gazowa
– wentylacyjna

OPŁATY:
– opłata dla zarządu wynosi 212 zł

ZALETY:
– centrum miasta – przy Ratuszu;
– uczęszczany ciąg pieszy;
– niskie koszty utrzymania.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA !!!!
WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA: ZUZANNA KOŚCIELNIAK – BŁASIAK TEL. 791902590

WIĘCEJ OFERT I ZDJĘĆ NA WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij