Blokowana.Działka budowlana z mediami w ZG Łężycy.

226,240zł

Opis

UWAGA: OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!!

CHCESZ ZAMIESZKAĆ W NAJPIĘKNIEJSZYM MIEJSCU W ZIELONEJ GÓRZE ???
ZAPRASZAMY TYLKO U NAS KOMPLEKS 36 DZIAŁEK BUDOWLANYCH W NAJBARDZIEJ POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI W ZIELONEJ GÓRZE – DZIELNICA NOWE MIASTO ŁĘŻYCA – AGRESTOWA – BRZOSKWINIOWA

DZIAŁKI Z PEŁNYM UZBROJENIEM ORAZ AKTUALNYM MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO !!!!!

LOKALIZACJA:
Jedna z najczęściej poszukiwanych lokalizacji i bardzo chętnie zamieszkałych dzielnic miasta – Łężyca oddalona o ok. 6 km od centrum miasta, wylot na obwodnicę i trasę S3, piękna i zielona okolica, nowe i wciąż rozwijające się osiedle domków oraz kawałek dalej nowych bloków. W niedalekiej odległości market Auchan, Biedronka, Dino, nieduże osiedlowe centrum handlowe, sklepiki i usługi, przedszkole, żłobek, place zabaw dla dzieci, kościół, w niedalekiej odległości Leroi Marlin i Intermarche, autobusy jeżdżące dość często (zajezdnia), stacja miejskich rowerów, trasa rowerowo – spacerowa. Dookoła piękny las pełen grzybów.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka niezabudowana o pow. 808 m2, wymiary 32×25 m, idealnie płaska, prostokąt, sąsiadująca tylko z działkami budowlanymi na ulicy nowa zabudowa jednorodzinna. Działki suche z dojazdem drogą asfaltową główną (ul. Odrzańska), a następnie drogą gminną jeszcze polną, na bieżąco utwardzaną. Ulica jest oświetlona, w drodze jest pełne uzbrojenie. Dla tego terenu miasto posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług nieuciążliwych tylko od strony ulicy głównej.

MEDIA:
– prąd,
– gaz,
– woda z ujęcia miejskiego,
– kanalizacja miejska,
– oświetlenie ulicy.

DZIAŁKA IDEALNA POD BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU W NAJPIEKNIEJSZYM MIEJSCU W MIEŚCIE !!!!

UWAGA: PODANA CENA JEST CENĄ BRUTTO – KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO – PRAWNEJ !!!!!!!!!!!!!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INF. UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK NR TEL. 791 902 590

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ !!!!!!!

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij