Lokal usługowy, gabinet w nowoczesnym apartamentowcu.

2,460zł za miesiac

Opis

DO WYNAJĘCIA OD 01.10.2021 LOKAL USŁUGOWY – GABINET O POW. 48,08 M2 W NOWOCZESNYM BUDYNKU MIESZKALNO – USŁUGOWYM W ZIELONEJ GÓRZE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI.

LOKAL IDEALNY POD GABINET LEKARSKI, KOSMETYCZNY, PSYCHOLOGICZNY ITD.

LOKALIZACJA:
Oś. piastowskie, niedaleko do centrum miasta, duże zurbanizowane osiedle mieszkaniowe, przy dość ruchliwej ulicy, przystanek autobusowy obok.

OPIS BUDYNKU:
Nowoczesny, kilkuletni, piętrowy budynek – apartamentowiec mieszkalno usługowy o doskonałej bryle, duże przeszklenia, fajna kolorystyka. Zarządzany przez prywatnego zarządcę.

OPIS LOKALU:
Parter, pow. 48,08 mkw, dwa pom. (każde z umywalka), recepcja, wc. Lokal wykończony z bardzo dobrej jakości materiałów, klimatyzacja, okablowanie komputerowe i telefoniczne, z bardzo dużą witryną, wejście do lokalu z poziomu chodnika (przystosowany dla osób niepełnosprawnych, z wózkami), w pobliżu parking oraz przystanek autobusowy. Lokal bardzo ładny, jasny, duże okna od spokojnej strony.

MEDIA:
wszystkie media, internet, telefon.

OPŁATY:
– odstępne 2460 zł brutto (faktura)
– opłaty (344,40 zł brutto) refakturowane
– kaucja jednomiesięczna
– jednorazowa opłata za pośrednictwo

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij