Stylowa kamienica dwa piętra 10 mieszkań w centrum Sulechowa.

560,000zł

Opis

OFERUJEMY PAŃSTWU DO SPRZEDAŻY DWA PIĘTRA PLUS PODDASZE ZNAJDUJĄCE SIĘ W STYLOWEJ, ODNOWIONEJ KAMIENICY W CIĄGU KAMIENIC W SAMYM CENTRUM MIASTA SULECHÓW OKOŁO 150 m od RATUSZA. DOCELOWO MOŻE POWSTAĆ OKOŁO 10 NOWYCH MIESZKAŃ NA SPRZEDAŻ !!!!!

LOKALIZACJA:
Sulechów miasto w woj. Lubuskim, wchodzi w skład Lubuskiego Trójmiasta, o pow. 236,66 km2 i liczbie ludności 26 600 mieszkańców. Zlokalizowany na rozwidleniu dwóch dróg krajowych drogi ekspresowej S3 łączącej Świnoujście z Lubawką oraz drogi krajowej nr 32 łączącej Poznań z Zieloną Górą. W odległości 14 km od miasta znajduje się port lotniczy Zielona Góra- Babimost. Do Zielonej Góry zaledwie 20 km (15 minut autem), do Poznania 136 km. Miasto bardzo mocno rozwija się, na peryferiach powstaje strefa ekonomiczna, w sąsiednich Cigacicach jest ogromna fabryka ROCKWOOL, która zatrudnia setki osób, w niedalekiej odległości fabryka IKEA w Zbąszynku, niedaleko strefa ekonomiczna w Zielonej Górze z wieloma inwestorami (duży rynek pracy oraz zapotrzebowania na bazę noclegową) .

OPIS BUDYNKU:
Budynek w ciągu zabytkowych kamienic (strefa ochrony konserwatorskiej) około 150 m od Ratusza i Placu ratuszowego. Nieruchomość po remoncie elewacji (zachowane zostały stare elementy zdobiennicze, cegła, łuki i stiuki). Budynek po remoncie elewacji, piętrowy z poddaszem do adaptacji, dach płaski kryty papą w bardzo dobrym stanie, mocne i zdrowe krokwie i podbitka dachowa. W części wstawione zostały okna PCV, w części oryginalne stare, możliwość wstawienia okien i świetlików dachowych. W parterze usługi (sklep i restauracja), nie są przedmiotem sprzedaży i tej oferty.

OPIS LOKALU:
Do sprzedaży dwa piętra o pow. całkowitej 407 m2, plus pow. poddasza około 200 m2, wysokość poddasza około h=160 cm (do wyburzenia strop pomiędzy piętrem a poddaszem, dzięki czemu powstanie loftowa antresola). Nieruchomość posiada trzy wejścia: jedno od frontu budynku, drugie z tyłu od podwórka, a trzecie możliwe jest przez drugą kamienicę – obecnie przejście jest zaślepione. Przed budynkiem od strony podwórka jest teren do zagospodarowania np. na mały parking lub dobudowanie klatki schodowej czy szybu windowego.

RZUTY KONDYGNACJI:
PIETRO:
około 200 m2 i składa się z obecnie z czterech mieszkań i korytarza o pow. każdego około 50 m2 (składających się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i hallu), wymurowane są ścianki z pustaków oraz dociągnięte instalacje.

PIĘTRO:
obecnie piętro stanowi jedną całą powierzchnię około 200 m2 plus dodatkowo nad całością znajduje się strych, i dzięki rozwaleniu stropu (strop betonowy na podpórkach stalowych) można uzyskać 4,5 mieszkań z antresolami (mieszkania dwupoziomowe).

BUDYNEK IDEALNY DLA INWESTORA NA STWORZENIE OKOŁO 8 – 10 MIESZKAŃ W STANIE DEVELOPERSKIM NA SPRZEDAŻ LUB PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI USŁUGOWO – BIUROWEJ CZY POD USŁUGI HOTELARSKIE,, WYNAJEM POKOI LUB MIESZKAŃ W SYSTEMIE RBNB !!!!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

POLECAMY I ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PRZEZENTACJĘ.

WIĘCEJ INF. UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL.791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij