Piękna,idealna działka z warunkami w Krępie.

120,000zł

Opis

BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1198 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY POD BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMKU W DZIELNICY ZIELONEJ GÓRY – KRĘPIE PRZY SAMEJ DRODZE ASFALTOWEJ !!!

Przedstawiamy Państwu ofertę pięknie i malowniczo zlokalizowanej działki o pow. 1198 m2 przy ul. Odrzańskiej w Krępie. Działka z dojazdem bezpośrednio z asfaltu (droga gmina) oraz z drogi własnej (udział). Trzy obok siebie działki dopiero co wydzielone, każda po około 12 ar z udziałem we własnej drodze. W sąsiedztwie ogromna posiadłość z pięknym stawem (fosą) oraz nowo wybudowane już domki jednorodzinne. Doskonała okolica, bardzo dogodny dojazd do centrum miasta. W dzielnicy Krępa znajduje się: szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, sklepy, przystanek autobusowy.

MEDIA: prąd, woda w drodze.

DOSKONAŁA OFERTA, IDEALNA DZIAŁKA POD BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU LUB DLA INWESTORA POD BUDOWĘ DOMKÓW NA SPRZEDAŻ !!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 90 25 90

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij