Mieszkanie z perspektywami w kamienicy na Kupieckiej.

420,000zł

Opis

UWAGA PEREŁKA NA RYNKU !!! TYLKO U NAS !!!
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!

OFERUJEMY PAŃSTWU NIESAMOWITE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM I MOŻLIWOŚCIAMI BARDZO DUŻE MIESZKANIE W KAMIENICY W SAMYM CENTRUM MIASTA NA GŁÓWNEJ ULICY KUPIECKIEJ Z MOŻLIWOŚCIĄ ADAPTACJI STRYCHU LUB STWORZENIA DWÓCH DWUPOZIOMOWYCH MIESZKAŃ CAŁE PIĘTRO KAMIENICY!!!!

LOKALIZACJA:
Ścisłe centrum miasta, deptak, jedna z głównych, najstarszych i handlowych ulic miasta ul. Kupiecka. Niedaleko Ratusz, Sąd, Palmiarnia, Galeria Focus, w pobliżu urzędy, banki, liczne sklepy, usługi oraz restauracje i bary.

OPIS MIESZKANIA:
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niesamowitego, z ogromnym potencjałem i możliwościami adaptacyjnymi mieszkania, całego piętra wraz z możliwością zajęcia strychu w samym centrum miasta w niedużej własnościowej kamienicy na deptaku (tylko 2 mieszkania, kancelaria i sklep). Mieszkanie na drugim ostatnim piętrze z możliwością wydzielenia dwóch osobnych mieszkań dwupoziomowych z odrębnymi wejściami.
Mieszkanie poprzez swoją doskonałą lokalizację (widok z jednej strony praktycznie na Filharmonię) idealnie nadaje się pod urządzenie mieszkania na wynajem okazjonalny, na prowadzenie działalności gospodarczej (biuro, gabinety urody czy kancelarię prawną). Mieszkanie stanowi pełną własność posiada założoną księgę wieczystą, do lokalu przynależy piwnica. W cenie projekt adaptacji strychu z pełną dokumentacją oraz uzgodnieniami z konserwatorem i pozwoleniem na budowę.
Przepiekne duże i jasne wnętrze, balkon z widokiem na zieleń i cała ściana okien, możliwość zrobienia kominka i jeszcze dużego pokoju na strychu, to atuty i zalety tej nieruchomosci.

RZUTY POMIESZCZEŃ:
– dwa przechodnie pokoje o pow. ok 35 m2,
– kuchnia 8,96 m2;
– łazienka z oknem 2,27 m2;
do adaptacji strych bezpośrednio nad mieszkaniem o pow. 78,89 m2/

STAN WYKOŃCZENIA:
Mieszkanie jest w trakcie remontu, w zakresie którego wykonano już podniesienie wykuszy, wymianę okien na PCV, wykonano taras, wyburzone zostały ścianki, wykonana została instalacja centralnego ogrzewania (piec gazowy dwufunkcyjny kondensat).
Okna wychodzą na dwie strony świata – wschód i zachód (na ul. Kupiecką i z tyłu na zieleń i Filharmonię (taras).
Mieszkanie stanowi pełną własność z urządzoną księgą wieczystą, brak obciążeń.

MEDIA:
– prąd;
– gaz (nowa instalacja co);
– woda i kanalizacja;

OPŁATY:
– podatek od nieruchomości raz na rok
– czynsz ok. 230 zł
– prąd i gaz wg zużycia (osobne liczniki).

MIESZKANIE ZE WZGLĘDU NA LOKALIZACJĘ, MOŻLIWOŚCI ADAPTACYJNE ORAZ MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA I STWORZENIA DWÓCH OSOBNYCH MIESZKAŃ JEST IDEALNE POD INWESTYCJE POD WYNAJEM CZY NAJEM OKAZJONALNY – NA PROWADZENIE BIURA CZY KANCELARII ORAZ KAŻDEJ INNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także, w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości (atrakcyjne oferty kredytowe).

CENA DO UZGODNIENIA !!! DOSTĘPNE PRAKTYCZNIE OD ZARAZ !! ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ !!!

ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791902590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij