Atrakcyjny lokal,parter po remoncie na samym deptaku.

499,999zł

Opis

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA !!!

OFERUJEMY PAŃSTWU DO KUPNA BARDZO ATRAKCYJNY, PO REMONCIE LOKAL UŻYTKOWY 82 M2 W SAMYM CENTRUM MIASTA.

Lokal idealny pod kancelarię notarialną, adwokacką, biuro prawno – finansowe, na działalność z branży beauty, czy każdą inną.

LOKALIZACJA:
Centrum miasta Zielona Góra – deptak.

OPIS BUDYNKU:
Budynek wolnostojący, mieszkalno – usługowy, w budynku znajduje się kilka lokali mieszkalnych i użytkowych. Znajdujący się w ciągu kamienic przy dość ruchliwej ulicy (ciąg pieszy i jezdny). Bardzo ładna i zadbana okolica. Budynek znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej i niedawno została uzgodniona jego rewitalizacja (nowa elewacja). Budynek zarządzany jest przez zarządcę – wspólnota.

OPIS LOKALU:
Lokal na parterze z niezależnym, bezpośrednim wejściem od deptaku, z oknami na narożniku i po dwóch jego stronach. Lokal jest po remoncie, bardzo przestronny i jasny (dużo okien). Pow. użytkowa ok. 82 m2 i składa się z czterech odrębnych pokoi, poczekalni, przedsionka, hallu, pom. socjalnego i wc.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Lokal po remoncie (okna PCV z roletkami i kratami z zewnątrz), drzwi wejściowe antywłamaniowe i bardzo solidne, na podłogach marmurowe płytki, ściany gładzone i malowane, w części pomieszczeń ozdobne tapety i cegła. Podłogi w całym lokalu wyłożone płytkami marmurowymi z eleganckimi listwami, oświetlenie rastrowe i punktowe. Łazienka w płytkach, nowe drzwi wewnętrzne. Elegancka kolorystyka z przewagą bieli i szarości, które dają możliwość zaaranżowania lokalu pod każdą branżę. Pomieszczenia jasne , sporo okien, prawie w każdym pomieszczeniu.

INSTALACJE:
– wod.- kan. miejska;
– ogrzewanie centralne miejskie;
– elektryczna (podlicznik);
– internetowa.

GŁÓWNYMI ATUTAMI LOKALU JEST JEGO LOKALIZACJA, ZUPEŁNIE NIEZALEŻNE WEJŚCIE Z POZIOMU CHODNIKA, SPORA ILOŚĆ OKIEN – PRAWIE W KAŻDYM POMIESZCZENIU, NISKIE OPŁATY.

OPŁATY:
– czynsz dla wspólnoty ok. 500 zł
– prąd wg licznika

POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA. CENA DO UZGODNIENIA !!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także, w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości (atrakcyjne oferty kredytowe).

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA: ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791902590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij