Atrakcyjnie położony dom wolnostojący w Płotach.

630,000zł

Opis

OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY BARDZO ŁADNIE POŁOŻONY POD SAMYM LASEM, DOM WOLNO-STOJĄCY Z WIATĄ GARAŻOWĄ W PŁOTACH.

DOM BUDOWANY WEDŁUG PROJEKTU `IDEALNY` PRACOWNI MG PROJEKT, WOLNO STOJĄCY, PARTEROWY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM, NIEPODPIWNICZONY, ZLOKALIZOWANY NA DZIAŁCE 835 M2 W PŁOTACH (NOWE OSIEDLE DOMKÓW) POD SAMYM LASEM.

LOKALIZACJA:
PŁOTY miejscowość ościenna tzw. sypialnia miasta, około 8 km od centrum Zielonej Góry. W pobliżu same nowe domy jednorodzinne, niedaleko szkoła i przedszkole, sklepy miejscowe, przystanek autobusowy i pętla niedaleko, dojazd drogą asfaltową dalej polbrukową, oświetloną i około 1000 m polną utwardzoną.

OPIS BUDYNKU:
Dom wybudowany w 2019 roku sprzedawany całkowicie wykończony w środku i pomalowany na biało do własnej aranżacji wnętrz. W kotłowni gdzie znajduje się piec gazowy położone są płytki. Okna PCV białe z antracytowymi roletami zewnętrznymi. W cenie wiata drewniana na dwa samochody. Taras zadaszony, podjazdy i wejście do domu wyłożone kostka polbrukową holand bezprogową, trawnikami. Oświetlenie zewnętrzne domu i na działce. Działka całkowicie ogrodzona z trzech stron siatką z przodu brama wjazdowa i furtka – domofon.

SPECYFIKACJA I MATERIAŁY:
Dom budowany w technologii murowanej z cegły ceramicznej, ścianki działowe z suporeksu, dachówka ceramiczna NEL SKAMP. Ścianka kolankowa została podniesiona dzięki czemu nie ma niskich skosów na poddaszu, okna dachowe drewniane, kominy ceramiczne Koramik z wkładem ceramicznym Shiedl (do kominka), rynny tytan cynk, poddasze ocieplone wełną mineralną, więźba dachowa drewniana impregnowana i malowana w kolorze szarym z ozdobnymi elementami oraz zadaszeniem nad tarasem, wiatą na dwa samochody z tych samych materiałów co dach.
Stropy betonowe Terriva, instalacja wodno-kanalizacyjna podposadzkowa, instalacja odgromowa, elektryczna łącznie z włącznikach i gniazdkami, ogrzewanie gazowe (piec gazowy dwufunkcyjny), podłogowe w całym domu, w całym domu klimatyzacja i rekuperacja. Ściany otynkowane i pomalowane na gotowo w kolorze białym. Posadzki przygotowane do położenia okładzin.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
powierzchnia użytkowa 121,93 m2
parter – 73,18 m składa się z:
1 wiatrołap 3,33 m
2 hall 10,86 m
3 kuchnia 9,21 m
4 spiżarnia 0,91 m
5 pokój dzienny + jadalnia 31,09 m
6 pokój 10,32 m
7 kotłownia 5,07 m
8 łazienka 2,39 m

poddasze użytkowe razem 51,05 m (71,42 m) składa się z:
1 hall 6,32 m
2 pokój 10,84 m (15,4 m)
3 pokój 12,86 m (17,82 m)
4 pokój 11,09 m (15,76 m)
5 garderoba 3,2 m (5,24 m)
6 łazienka 6,74 m (10,88 m)

STAN WYKOŃCZENIA:
– mury zewnętrzne z cegły;
– dachówka ceramiczna;
– okna PCV z roletami i okna dachowe;
– rynny tytan – ocynk, instalacja odgromowa;
– ścianki działowe z suporeksu;
– instalacja wod. – kan. pod posadzkowa;
– wiata drewniana na dwa samochody.

INSTALACJE:
– elektryczna;
– wod. – kan. (kanalizacja i woda z sieci gminnej);
– gazowa;
– centralnego ogrzewania gazowa (piec gazowy dwufunkcyjny),
– klimatyzacja;
– rekuperacja;
– centralny odkurzacz.

BARDZO CIEKAWY I NOWOCZESNY PROJEKT, DOM PRAKTYCZNIE DO ZAMIESZANIA I WŁASNEJ ARANŻACJI WNĘTRZ. PIĘKNA LOKALIZACJA I NIEZWYKLE UROKLIWE MIEJSCE OD OGRODU SĄSIADUJE Z LASEM I RZECZKĄ I TYLKO Z JEDNEJ STRONY JEST SĄSIAD !!!!

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe. KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK
TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij