Blokowana.Skrajna działka na os. Dolina Zielona.

165,585zł

Opis

OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!!
DOSKONALE POŁOŻONA NAROŻNA DZIAŁKA NA OSIEDLU DOLINA ZIELONA W ZIELONEJ GÓRZE. DZIAŁKA BUDOWLANA PRZEZNACZONA POD ZABUDOWĘ SZEREGOWĄ, SKRAJNA, DUŻA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY Z TRZECH STRON ŚWIATA.

LOKALIZACJA:
Osiedle Dolina Zielona około 2.5 km od ścisłego centrum Zielonej Góry, niedaleko szkoła, przedszkole, park zabaw dla dzieci, CRS, sklepy, kościół, przystanek komunikacji miejskiej.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
działka niezabudowana, płaska, narożna, ostatnia już do istniejącej zabudowy, położona bezpośrednio przy asfaltowej i oświetlonej drodze, gdzie znajduje się pełne uzbrojenie (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującego kontynuację zabudowy szeregowej, można wybudować na niej dowolny skrajny budynek jednorodzinny.
Dla działki przygotowana jest już pełna dokumentacja do pozwolenia na budowę tj. projekt budowlany, badania geologiczne oraz niezbędne wszelkie dokumenty.

MEDIA:
– PRĄD
– GAZ
– WODA
– KANALIZACJA

BARDZO DOBRA LOKALIZACJA, JEDNA Z NIEWIELU WOLNYCH DZIAŁEK NA TYM OSIEDLU O TAK ŚWIETNYM POŁOŻENIU, PEŁNE MEDIA, ZABUDOWA SZEREGOWA JEDNORODZINNA.

CENA JESZCZE DO UZGODNIENIA!!!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK

TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij