Doskonale położona działka w super lokalizacji w Raculi.

109,810zł

Opis

OFERUJEMY PAŃSTWU PIĘKNIE POŁOŻONĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POW. 790 M2 POŁOŻONĄ W KOMPLEKSIE SZEŚCIU DZIAŁEK W DZIELNICY ZIELONEJ GÓRY – RACULA.

DLA PRZEDMIOTOWYCH DZIAŁEK WYDANA JEST DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY. MEDIA ZNAJDUJĄ SIĘ W DRODZE DOJAZDOWEJ, DROGA UTWARDZONA – BETONOWA, PIĘKNA ZACISZNA OKOLICA, WIDOK NA POLA I LAS. W SĄSIEDZTWIE ZAMIESZKAŁE JUŻ NOWE DOMKI JEDNORODZINNE, OBOK CAŁE OSIEDLE DOMKÓW.

LOKALIZACJA: Dzielnica Racula oddalona około 5 km od centrum Zielonej Góry, rozwijające się wciąż nowe osiedla domków jednorodzinnych, szkoła, przedszkole w pobliżu, sklepy, kościółek, komunikacja miejska, wylot na trasę S3 w kierunku na Poznań, Szczecin, Wrocław czy Słubice.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
działka niezabudowana o pow. 790 m2 ( do sprzedania także działki i pow. 938 m2, 936 m2, 1020 m2, 806 m2…), cześć zadrzewiona (samosiejki, sad owocowy), w kształcie prostokątu lub kwadratu, na lekkim wzniesieniu, dojazd drogą utwardzoną płytami betonowymi, media w drodze (prąd, woda i kanalizacja, gaz do doprowadzenia około 300 m).
Dla działki wydana jest DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY pod budowę ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących piętrowych z poddaszem użytkowym wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Wskaźnik wielkości pow. zabudowy do 25%, domy do 180 m2, szer. elewacji frontowej do 18 m, dachy dwu lub wielospadowe od 30 – 45, wysokość kalenicy do 10 m.

MEDIA:
– PRĄD w drodze
– WODA w drodze
– KANALIZACJA w drodze
– GAZ około 300 m

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

OFERTA IDEALNA DLA KLIENTA KTÓRY MARZY O DOMU NIEDALEKO CENTRUM, A JEDNOCZEŚNIE W OTOCZENIU LASU Z SZYBKIM I DOGODNYM DOJAZDEM.

CENA DO NEGOCJACJI !!!!

ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOŚCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij