Bezczynszowy lokal biurowo-usługowy na Powstańców W-wy.

276,000zł

Opis

UWAGA: OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!

OFERUJEMY PAŃSTWU DO SPRZEDAŻY NOWY – BEZCZYNSZOWY LOKAL BIUROWO – USŁUGOWY O POW. 65 M2 USYTUOWANY NA PIĘTRZE BUDYNKU UŻYTKOWEGO ZLOKALIZOWANEGO W ZIELONEJ GÓRZE NA OS. SŁONECZNYM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!!!

CENA ZAWIERA PODATEK VAT W STAWCE 23%, KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC !!!!!!

LOKALIZACJA:
Oś. Słoneczne, duże w pełni zagospodarowane osiedle z bardzo dobrą infrastrukturą, niedaleko do centrum miasta, w pobliżu BANK PKO, komisariat policji, usługi, szkoła, przedszkole, sklepy i dyskonty, mnóstwo zieleni dookoła, parkingi.

OPIS BUDYNKU:
Budynek całkowicie bezczynszowy, wybudowany w 2018 r. obecnie wykończony do stanu developerskiego i oddany do użytkowania w tym roku. Stan developerski (tylko do położenia okładzin) o pow. całkowitej ok.130 m2, jedno piętrowy, na parterze lokal usługowy o pow. ok. 65 m2 (SPRZEDANY), na piętrze lokal biurowo – usługowy o pow. ok. 65 m2.

Budynek jest całkowicie ogrodzony z niewielkim, urządzonym ogródkiem z systemem nawadniania.
Wybudowany w nowoczesnej technologii z Itonga ocieplony 15 cm styropianem i otynkowany, dach płaski kryty papą. Wewnątrz rozprowadzone wszystkie instalacje (w tym wyciągnięte na zewnątrz budynku kable elektryczne pod klimatyzację i reklamę zewnętrzną), wylane posadzki i położone tynki. Okna PCV z roletami antywłamaniowymi, na dole otwierane elektrycznie, na górze ręcznie, drzwi antywłamaniowe. Parapety wewnętrzne i zewnętrzne z granitu. Rozprowadzona instalacja co i wod.- kan., ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny, kondensacyjny Junkers, powieszone grzejniki panelowe Purmo, przygotowane instalacje pod montaż alarmu, domofonu i monitoringu. Wejście do lokalu zupełnie osobne z boku poprzez własną klatkę schodową. Ogródek urządzony z nasadzeniami oraz automatycznym podlewaniem, ogrodzenie z metaloplastyki.

OPIS LOKALU: pow.ok 65 m2 – pierwsze piętro
Lokal składa się z: przestronnej sali z dwoma dużymi oknami i możliwością wydzielenia aneksu kuchennego (wyciągnięte media), dużego ustawnego pokoju także z dwoma oknami (możliwość wydzielenia dwóch pom.), dużej łazienki z wc oknem, hallu i klatki schodowej, gdzie znajduje się zupełnie odrębne wejście do lokalu z boku budynku.

STAN PRAWNY:
Budynek – własność (wyodrębnione dwa osobne lokale nr 1 i nr 2), grunt oddany w użytkowanie wieczyste, urządzona księga wieczysta – brak obciążeń czy służebności.

MEDIA:
– prąd (rozprowadzona cała instalacja wraz z włącznikami, kontaktami, wyciągnięte kable pod instalacje klimatyzacji i oświetlenia), dwa odrębne liczniki;
– woda i kanalizacja z sieci miejskiej;
– gaz;
– centralne ogrzewanie własne gazowe (piec Junkers dwufunkcyjny – kondensat).

LOKAL CAŁKOWICIE BEZCZYNSZOWY, IDEALNY NA BIURO KSIĘGOWE, PRACOWNIE ARCHITEKTONICZNĄ , SALONIK KOSMETYCZNY CZY FRYZJERSKI LUB KAŻDĄ INNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSP.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ WYKONANIA, BARDZO NISKA CENA TYLKO 4200 ZŁ/1M2 JUŻ BRUTTO, ŚWIETNA LOKALIZACJA, PARKING PRZED BUDYNKIEM.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także, w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości (atrakcyjne oferty kredytowe).

POLECAMY I ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ !!!!

WIĘCEJ INF. UDZIELAJĄ:
ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL.791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij