Lokal po kapitalnym remoncie koło Focusa.

193,000zł

Opis

UWAGA: OKAZJA CENOWA !!!!!

TYLKO U NAS – OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!

OFERUJEMY PAŃSTWU WSPANIAŁY, PO KAPITALNYM REMONCIE LOKAL UŻYTKOWY O POWIERZCHNI REALNEJ 50 M2, DOSKONALE ZLOKALIZOWANY NA SKRZYŻOWANIU DWÓCH DOŚĆ RUCHLIWYCH ULIC KRASZEWSKIEGO – OD STRONY FOCUSA I SIENKIEWICZA OD STRONY BYŁEGO „ZEFAMU”.
LOKAL NA PARTERZE Z NIEZALEŻNYM WEJŚCIEM I OKNAMI OD STRON ULIC, IDEALNIE NADAJĄCY SIĘ NA BIURO BROKERSKIE (SĄSIEDZTWO WYDZIAŁU KOMUNIKACJI), KREDYTOWE LUB INNĄ DZIAŁALNOŚĆ (FRYZJERSTWO, KOSMETYCZNĄ).

LOKALIZACJA:
Budynek w ciągu kamienic przy Focusie, z doskonałym dojazdem od strony dwóch ruchliwych ulic. W pobliżu GALERIA FOCUS MALL, poczta, Urząd Miasta (Wydział Komunikacji), firma CINKCIARZ, dyskont LIDL, inne sklepy i usługi. W linii prostej do centrum miasta pieszo około 7 minut.

OPIS BUDYNKU:
Kamienica narożnikowa – mała wspólnota (tylko 4 lokale), W TYM ROKU ZOSTANIE PRZEPROWADZONY REMONT DACHU I TERMOMODERNIZACJA CAŁEGO BUDYNKU – zebrane fundusze, już zaczęty budynek sąsiedni.
Budynek zarządzany jest przez prywatnego zarządcę – wspólnota. Przy lokalu bezpośrednio nieduży ogródek z możliwością adaptacji i wydzierżawienia od wspólnoty oraz czerpania pożytków z tablicy reklamowej.

OPIS LOKALU: lokal na parterze z niezależnym wejściem od strony ulicy i oknami od ruchliwych ulic,po kapitalnym remoncie, bardzo przestronny i jasny. Pow. użytkowa ok. 50 m2 i składa się z dwóch sporych sal (pom. typu open space), wc i pom. socjalnego.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Lokal po kapitalnym remoncie (nowe okna, drzwi wejściowe antywłamaniowe i bardzo solidne, na podłogach płytki i miejsce na reklamę podświetlane ledami, ściany w regipsach gładzione i malowane zdobione białą cegłą, podwieszane sufity zdobione oświetleniem ledowym). Wszystkie instalacje nowe, nowy piec centralnego ogrzewania – ogrzewanie podłogowe na całości. Elegancka kolorystyka z przewagą bieli i szarości, które dają możliwość zaaranżowania lokalu pod każdą branżę. Pomieszczenia jasne – kilka okien od strony południa i zachodu oraz doskonałe doświetlenie wnętrz poprzez system ledowych taśm. Kilka źródeł wody wyciągnietych już do podłączenia.

INSTALACJE:
– wod.- kan. nowa;
– gazowa, ogrzewanie podłogowe (nowy piec gazowy);
– elektryczna nowa.

GŁÓWNYMI ATUTAMI LOKALU JEST JEGO LOKALIZACJA, ZUPEŁNIE NIEZALEŻNE WEJŚCIE, MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA MAŁEGO PARKINGU PRZED BUDYNKIEM (kwestia umowy ze wspólnotą), DOSKONAŁE MIEJSCE NA REKLAMĘ ZEWNĘTRZNĄ, BARDZO MAŁE OPŁATY !!!

OPŁATY:
– czynsz dla wspólnoty 122 zł
– prąd i gaz wg liczników

POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA. TYLKO U NAS – POSIADAMY KLUCZE !!!!

TAKA OFERTA TRAFIA SIĘ NA ZIELONOGÓRSKIM RYNKU BARDZO RZADKO !!!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA:
ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791902590

WIĘCEJ OFERT ORAZ ZDJĘĆ NA NASZEJ STRONIE

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij