OKAZJA!!Grunt pod zab. bliźniaczą w Drzonkowie.

850,000zł

Opis

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA !!!

OFERUJEMY PAŃSTWU DOSKONALE POŁOŻONĄ, SĄSIADUJĄCĄ Z LASEM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ – GRUNT INWESTYCYJNY O POW. 1 HA 400 M2 W ZIELONEJ GÓRZE. OSIEDLE DRZONKÓW.
DZIAŁKA PRZEZNACZONA W AKTUALNYM PLANIE POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE JEDNORODZINNE I ZABUDOWĘ BLIŹNIACZĄ !!!

OFERTA KIEROWANA SZCZEGÓLNIE DO DEVELOPERÓW, PRYWATNYCH INWESTORÓW LUB OSÓB CHCĄCYCH DOBRZE ULOKOWAĆ ŚRODKI FINANSOWE.

LOKALIZACJA: Zielona Góra – dzielnica Drzonków. Działka oddalona od centrum miasta o około 7 km, nowe osiedle domków jednorodzinnych i domów w zabudowie bliźniaczej sąsiadujących z lasem. Dojazd oświetloną drogą (w aktualnym planie projektowaną droga wojewódzka). W bliskiej okolicy szkoła, przedszkole, market, sklepy, kościółek, komunikacja miejska tuż obok.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka w kształcie prostokąta, ukształtowana płasko, z dogodnym dojazdem, szeroką z drogą, oświetloną latarniami. Media w drodze (prąd, woda i gaz). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i bliźniacza
Dla terenu na którym znajduje się działka obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej. Działka z doskonałym dojazdem do centrum i obwodnicy. Dojazd drogami asfaltową i utwardzoną, oświetlonymi latarniami. Doskonała lokalizacja, super dojazd i sąsiedztwo samych nowych domów oraz lasu to ogromne atuty tej działki.

MEDIA:
– PRĄD (nowa trafostacja),
– WODA w drodze,
– GAZ w drodze,
– oświetlenie ulic.

OFERTA IDEALNA DLA DEVELOPERA A TAKŻE DLA INDYWIDUALNYCH INWESTORÓW, PIĘKNE, ZIELONE I ZACISZNE MIEJSCE Z DOGODNYM DOJAZDEM DO SAMEGO CENTRUM MIASTA.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA I SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !!!!

CENA ORAZ SPOSÓB ZAKUPU DO UZGODNIENIA !!!!

ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOŚCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij