Gospodarstwo wraz z zabudowaniami w gminie Kargowa.

159,000zł

Opis

OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY DUŻE GOSPODARSTWO – RANCHO ZABUDOWANE DOMEM MIESZKALNYM ORAZ BUDYNKAMI GOSP. W MIEJSCOWOŚCI KARSZYN GMINA KARGOWA !!!

OFERTA IDEALNA DLA MIŁOŚNIKÓW ZACISZA I PIĘKNYCH TERENÓW ZIELONYCH, NA STWORZENIE RANCHA, AGROTURYSTYKI, HODOWLI ZWIERZĄT NP. KONIE, ALPAKI ITP.

LOKALIZACJA:
Nieduża, aczkolwiek rozwijająca się wieś w gminie Kargowa – do niej ok 5,6 k, do Trzebiechowa 13 km, do Sulechowa 24 km, do Zielonej Góry 45 km.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Dom mieszkalny około 150 m2 parterowy z cegły ocieplony seidingiem w stanie do remontu kapitalnego, dwa budynki gospodarcze oraz garaż wolnostojący w stanie do adaptacji.
Działka o pow. 2 ha, z dojazdem z drogi wiejskiej utwardzonej, częściowo zadrzewiona – własny las, stawek. Działka w kształcie prostokąta płaska i sucha (łąki i pastwiska, rola klasy VI), częściowo ogrodzona od frontu i w części zabudowanej. W niedalekiej odległości inne zabudowania mieszkalne.

DOM:
ok. 150 m2, parter z poddaszem nieużytkowym, częściowo podpiwniczony, okna wymienione na PCV – dość dawno, w części na podłogach panele i płytki, kominek, odrębna kuchnia i łazienka. Ogrzewanie centralne na opał stały. Dachówka betonowa. Dom wymaga remontu.
Możliwość parkowania pod dużą wiatą sprzętu rolniczego lub większych pojazdów, teren w części utwardzony.

MEDIA:
– prąd
– woda z ujęcia miejskiego do podłączenia (dodatkowo własna studnia głębinowa)
– szambo
– ogrzewanie na opał stały

DOBRY DOJAZD, OFERTA IDEALNA DLA KOGOŚ KTO PRAGNĄŁBY ZAMIESZKAĆ NA WSI I ZAŁOŻYĆ WŁASNE GOSPODARSTWO CZY PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ ZAROBKOWĄ.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także, w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości (atrakcyjne oferty kredytowe).

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA I SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.

ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij