ZAMIESZKAJ JAKO PIERWSZY W BEZCZYNSZOWYM MIESZKANIU.

245,000zł

Opis

UWAGA: OKAZJA CENOWA TYLKO 3500 ZŁ/1M2 NETTO !!!!!

OFERUJEMY PAŃSTWU DO SPRZEDAŻY NOWE – BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE O POW. 65 M2 USYTUOWANE NA I PIĘTRZE W BUDYNKU MIESZKALNO – USŁUGOWYM W ZIELONEJ GÓRZE NA OS. SŁONECZNYM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!!!

LOKALIZACJA:
Oś. Słoneczne, duże w pełni zagospodarowane osiedle z bardzo dobrą infrastrukturą, niedaleko do centrum miasta, w pobliżu BANK PKO, komisariat policji, usługi, szkoła, przedszkole, sklepy i dyskonty, mnóstwo zieleni dookoła, parkingi.

OPIS BUDYNKU:
Budynek całkowicie bezczynszowy, wybudowany w 2016 r. obecnie wykończony do stanu developerskiego i oddany do użytkowania w tym roku. Stan developerski (tylko do położenia okładzin) o pow. całkowitej ok.130 m2, jedno piętrowy, na parterze lokal usługowy o pow. 65 m2 (już sprzedany), na piętrze lokal mieszkalny o pow. 65 m2 (może być także inna funkcja). Budynek jest całkowicie ogrodzony z niewielkim, urządzonym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi. Wybudowany w nowoczesnej technologii z Itonga ocieplony 15 cm styropianem i otynkowany, dach płaski kryty papą. Wewnątrz rozprowadzone wszystkie instalacje (w tym wyciągnięte na zewnątrz budynku kable elektryczne pod klimatyzację i reklamę zewnętrzną), wylane posadzki i położone tynki. Okna PCV z roletami antywłamaniowymi, na dole otwierane elektrycznie, na górze ręcznie, drzwi antywłamaniowe. Parapety wewnętrzne i zewnętrzne z granitu. Rozprowadzona instalacja co i wod.- kan., ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny, kondensacyjny Junkers, powieszone grzejniki panelowe Purmo, przygotowane instalacje pod montaż alarmu, domofonu i monitoringu. Wejście do lokalu zupełnie osobne z boku. Ogródek urządzony z nasadzeniami oraz automatycznym podlewaniem, ogrodzenie z metaloplastyki.

OPIS LOKALU: pow. 65 m2 – pierwsze piętro
Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym (możliwość zrobienia kominka), dużej ustawnej sypialni, sporej z oknem łazienki, hallu i klatki schodowej, gdzie znajduje się zupełnie odrębne wejście do lokalu z boku budynku.

STAN PRAWNY:
Budynek – własność, grunt oddany w użytkowanie wieczyste, urządzona księga wieczysta – brak obciążeń czy służebności.

MEDIA:
– prąd (rozprowadzona cała instalacja wraz z włącznikami, kontaktami, wyciągnięte kable pod instalacje klimatyzacji)
– woda i kanalizacja z sieci miejskiej
– gaz
– centralne ogrzewanie własne gazowe (piec Junkers dwufunkcyjny – kondensat), dwa odrębne liczniki.

LOKAL CAŁKOWICIE BEZCZYNSZOWY, IDEALNY DO KUPNA NA CELE INWESTYCYJNE, DLA PARY CZY NIEDUŻEJ RODZINY, LUB POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ WYKONANIA, BARDZO NISKA CENA TYLKO 3500 ZŁ/1M2, ŚWIETNA LOKALIZACJA, PARKING PRZED BUDYNKIEM.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także, w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości (atrakcyjne oferty kredytowe).

POLECAMY I ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ !!!!

WIĘCEJ INF. UDZIELAJĄ:
ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL.791 902 590
MACIEJ BŁASIAK TEL. 664 997 412

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij