[SPRZEDANA] OFERTA BLOKOWANA !!!Bezczynszowe mieszkanie w kamienicy na Kupieckiej.

208,000zł

Opis

Przepraszamy ale ta nieruchomosc nie jest juz dostepna na sprzedaz. Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi pozostalymi nieruchomosciami.

OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!! BEZCZYNSZOWE BARDZO DUŻE, DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W KAMIENICY W SAMYM CENTRUM MIASTA NA GŁÓWNEJ ULICY KUPIECKIEJ !!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niesamowitego, z ogromnym potencjałem i możliwościami adaptacyjnymi mieszkania w samym centrum miasta w niedużej własnościowej kamienicy na deptaku. Mieszkanie zajmuje całe piętro plus poddasze, na którym znajduje się pokój oraz dwa strychy do adaptacji. Na parterze mały zakład fryzjerski z witryną od ul. Kupieckiej oraz nieduży lokal od strony podwórka.
Mieszkanie poprzez swoją doskonałą lokalizację idealnie nadaje się pod urządzenie mieszkania na wynajem okazjonalny, na prowadzenie działalności gospodarczej (biuro, gabinety urody czy kancelarię). Mieszkanie stanowi pełną własność posiada założoną księgę wieczystą, do lokalu przynależy duża piwnica.

LOKALIZACJA:
Ścisłe centrum miasta, deptak, jedna z głównych, handlowych ulic miasta ul. Kupiecka. Niedaleko Ratusz, Sąd, Palmiarnia, Focus, w pobliżu urzędy, banki, liczne sklepy i usługi oraz restauracje i bary.

RZUTY POMIESZCZEŃ: 85,90 m2 w księdze wieczystej plus dwa duże strychy do adaptacji (przejście na strych tylko poprzez sprzedawany lokal), także powierzchnia do uzyskania to około 150 m2.
na dole:
– dwa przechodnie pokoje (jeden duży, drugi mniejszy);
– odrębny duży pokój;
– osobna spora kuchnia;
– łazienka ze świetlikiem w suficie;
– hall z klatką schodową na strych i świetlikiem na klatkę schodową.
na strychu:
– jeden pokój oraz dwa spore pom. strychowe do adaptacji i hall także ze sporym świetlikiem na dachu.

OPIS MIESZKANIA:
Mieszkanie jest bezczynszowe – tylko opłaty za zużyte media.
Okna wychodzą na dwie strony świata – wschód i zachód (na ul. Kupiecką i z tyłu na podwórko.
Mieszkanie stanowi pełną własność z urządzoną księgą wieczystą, brak obciążeń. W kamienicy znajdują się oprócz niego tylko dwa lokale usługowe (parter), do mieszkania wejście odrębnymi schodami. Klatka schodowa ma dwa wyjścia z przodu i z tyłu.
Budynek w stanie do remontu, dach do przełożenia, instalacje do wymiany.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Drzwi i okna drewniane, do wymiany lub renowacji. Schody do odnowienia w dobrym stanie, instalacje do wymiany, ogrzewanie piecowe (piece kaflowe) z wkładami elektrycznymi, w kuchni stara kuchnia – piec oraz kuchenka gazowa gazowe, junkres na ciepłą wodę. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu oraz aranżacji i adaptacji na własne potrzeby.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Klatka schodowa w dość dobrym stanie do odświeżania. Na strychu krokwie w dobrym stanie, dachówka ceramiczna karpiówka do przełożenia lub położenia nowej.

MEDIA:
– prąd;
– gaz;
– woda i kanalizacja;
– ogrzewanie piecowe – wkłady elektryczne.

OPŁATY:
– podatek od nieruchomości raz na rok
– opłaty za media

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także, w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości (atrakcyjne oferty kredytowe).

MIESZKANIE ZE WZGLĘDU NA LOKALIZACJĘ ORAZ BRAK OPŁAT IDEALNE POD INWESTYCJE – NA PROWADZENIE BIURA CZY KANCELARII ORAZ KAŻDEJ INNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ !!!!

ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791902590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij