[SPRZEDANA] BLOKOWANA!DOM Z OGROMNĄ STODOŁĄ I DUŻĄ DZIAŁKĄ NA CHYNOWIE.

275,000zł

Opis

Przepraszamy ale ta nieruchomosc nie jest juz dostepna na sprzedaz. Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi pozostalymi nieruchomosciami.

OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!!

DOM WOLNOSTOJĄCY WRAZ Z DUŻĄ STODOŁĄ NA SPOREJ DZIAŁCE O POW. 1334 M2 W CHYNOWIE – UL. TRUSKAWKOWA PLUS MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA O KOLEJNĄ DZIAŁKĘ 466 M2!!!!

NIERUCHOMOŚĆ ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ DOSKONAŁĄ LOKALIZACJĘ IDEALNIE NADAJE SIĘ POD DOM RODZINNY I PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (WARSZTAT Z DUŻYM PARKINGIEM, DOM WESELNY, CZY RESTAURACJĘ Z BAZĄ NOCLEGOWĄ, PRYWATNĄ SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ CZY PRZEDSZKOLE) LUB KAŻDĄ INNĄ DZIAŁALNOŚĆ !!!!

LOKALIZACJA:
Dzielnica Chynów, piękna sypialnia Zielonej Góry, super dojazd do centrum przez ul. Sulechowską zajmuje kilka minut, wylot prosto na trasę S3 w kierunku na POZNAŃ, WROCŁAW CZY ŚWIECKO.
W sąsiedztwie starsze zabudowania mieszkalne i gospodarcze, dalej same nowe domy, obok szkoła i przedszkole, sklepy i usługi, przystanek tuż obok.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Nieruchomość o pow. 1334 m2 zabudowana jest domem mieszkalnym o pow. około 130 m2, dużą murowaną stodołą o pow. ok. 150 m2, budynkiem gospodarczym tzw. kuchnia letnia. Budynki murowane z cegły, kryte dachówką ceramiczną w stanie do kapitalnego remontu, połączone ze sobą ( jest przejście). Dach został częściowo przełożony, cześć okien wymieniona na PCV. Instalacje stare, brak ogrzewania. Dom częściowo podpiwniczony ze strychem do adaptacji.
Stodoła murowana, zdrowa czerwona cegła, dachówka ceramiczna do wymiany, duże wrota wjazdowe oraz wejściowe. Działka ogrodzona, z przodu brama z metaloplastyki (do zamontowania).

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej o pow. 466 m2 i uzyskania łącznie aż 1800 m2 działki !!!!!

Media:
– woda z ujęcia miejskiego
– kanalizacja
– prąd
– gaz (w drodze)

DZIAŁKA OGROMNA DAJĄCA DUŻE MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY, ZROBIENIA PARKINGÓW, DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ I OŚWIETLONĄ. SPOKOJNE SĄSIEDZTWO, IDEALNY DOJAZD DO CENTRUM I WYLOT NA OBWODNICĘ.

POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA !!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK

TEL. 791 902 590

zuzia@koscielniak-nieruchomosci.pl

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij