Blokowana!! Doskonale zlokalizowana działka budowlana z pełnymi mediami w Przylepie.

143,000zł

Opis

OFERTA BLOKOWANA W TRAKCIE REALIZACJI !!!

MEGA ATRAKCYJNA, DOSKONALE POŁOŻONA, CAŁKOWICIE UZBROJONA DZIAŁKA MIESZKALNO – USŁUGOWA W DZIELNICY NOWE MIASTO – PRZYLEP !!!!

LOKALIZACJA:
Działka położona w drugiej linii zabudowy od głównej drogi ul. Turystyczna, z doskonałym dojazdem, w bliskiej okolicy szkoły i Marketu Dino oraz Starego Młyna, praktycznie w centrum dzielnicy Przylep. Dojazd droga asfaltową, a następnie brukowaną, oświetloną. Przy działce pełne uzbrojenie, skrzynka z prądem w narożniku. Przystanek autobusowy praktycznie obok działki, w pobliżu sklep Dino, Chata Polska, szkoła, przedszkole, kościółek.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka niezabudowana o pow. 631 m2, a faktycznie większa o około 220 m2 (część działki dochodzi do rowu) i ta powierzchnia nie jest wliczona w księdze wieczystej, ale przynależy tylko do niej. Dla nieruchomości wydana została decyzja o warunkach zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Kształt działki zbliżony do trapezu, ukształtowana płasko, sucha, ogrodzona. W sąsiedztwie zabytkowy młyn, odrestaurowana stodoła, domy wolnostojące – spokojne sąsiedztwo. Pełne media przy granicy działki (woda z ujęcia gminnego, kanalizacja – studzienka, gaz i prąd – skrzynka). Dojazd drogą polbrukową, super lokalizacja, ciche i spokojne sąsiedztwo z jednoczesną bliskością infrastruktury i dogodną komunikacją.

ZALETY:
– IDEALNE POŁOŻENIE I LOKALIZACJA;
– BARDZO DOBRY DOJAZD DROGA ASFALTOWĄ, OŚWIETLONĄ;
– PEŁNE MEDIA.

MEDIA:
– PRĄD
– GAZ
– WODA
– KANALIZACJA
– OŚWIETLENIE ULIC

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także, w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości (atrakcyjne oferty kredytowe).

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA !!!! BARDZO POSZUKIWANA OFERTA !!!!!

AGENT PROWADZĄCY : ZUZANNA KOŚCIELNIAK
NR TEL. 791 902 590

WIĘCEJ ZDJĘĆ ORAZ OFERT NA STRONIE:
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij