Duża, pięknie położona tuż obok winnicy działka w Zaborze.

152,000zł

Opis

UWAGA: DZIAŁAK BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY 3799 M2 W ZABORZE W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI, PRZEPIĘKNE WIDOKI, DĘBOWA ALEJA VIS A VIS NAJWIĘKSZEJ W POLSCE WINNICY ORAZ MUZEUM WINIARSTWA.

LOKALIZACJA: OKOŁO 12 KM OD ZIELONEJ GÓRY, W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH WINNIC W POLSCE, STREFY EKONOMICZNEJ ZIELONEJ GÓRY ORAZ Z DOSKONAŁYM DOJAZDEM Z NOWEJ OBWODNICY (POŁĄCZENIE OS. POMORSKIEGO Z ŁAZEM).

NIERUCHOMOŚĆ: niezbudowana, ukształtowana płasko z dobrym dojazdem z drogi głównej asfaltowej około 50 m, wydane są warunki zabudowy dla inwestycji polegającej dla budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z infrastrukturą. Media w drodze głównej (woda, kanalizacja, gaz, prąd).
W sąsiedztwie starsza istniejąca już zabudowa oraz nowe rozwijające się ciągle osiedle domków przy winnicy wraz z jedną z największych w Polsce winnic oraz lubuskie centrum winiarstwa.

MEDIA:
– prąd;
– woda;
– kanalizacja,
– gaz.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA, DOJAZD PRAKTYCZNIE Z GŁÓWNEJ DROGI ASFALTOWEJ, WIDOK NA PIĘKNE WZGÓRZE I LAS ORAZ ALEJKĘ DĘBOWĄ, BARDZO DOBRY DOJAZD I WYJAZD Z DZIAŁKI, PEŁNE MEDIA ORAZ WYDANE JUŻ WARUNKI ZABUDOWY CZYNIĄ TĘ OFERTĘ DOSKONAŁĄ NA NASZYM RYNKU NIERUCHOMOŚCI !!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA – POLECAM !!!

ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590
MACIEJ BŁASIAK TEL. 664 997 412

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij