Cztery obok siebie działki budowlane na os. Eden w Drzonkowie.

107,100zł

Opis

CZTERY OBOK SIEBIE DZIAŁKI BUDOWLANE WRAZ Z UDZIAŁEM W DRODZE WŁASNEJ W DZIELNICY DRZONKÓW NA OS. EDEN !!!

LOKALIZACJA:
Dzielnica Nowe Miasto Drzonków – oś. Eden, bardzo ładne, wciąż rozbudowujące się otoczone lasem osiedle nowych domków jednorodzinnych około 8 km do centrum Zielonej Góry, bardzo dobry dojazd do centrum, wylot na obwodnicę i trasę S3. Do przystanku autobusowego w linii prostej ok. 800 – 900 m, kościół, szkoła i przedszkole, sklepy. Dookoła piękne lasy pełne grzybów, miejsce na odpoczynek i rekreację.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Cztery obok siebie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchniach: 692 m2, 703 m2, 1039 m2 i 1071 m2 oraz udział w drodze wewnętrznej o pow. 545 m2 po 1/4 części. Przy działkach w drodze dojazdowej (ul. Agrestowa) dociągnięta jest woda oraz prąd w odległości około 80 m, gaz około 90 m i oświetlenie ulic. Położone są tuż pod lasem oraz w sąsiedztwie istniejącej już zabudowy. Dojazd do działek poprzez ulicę Działkową a następnie Agrestową.

MEDIA:
– prąd około 80 m (skrzynka na narożnej działce od ul. Działkowej),
– woda hydrant przy działkach,
– gaz około 90 m.

Bardzo cicha i zielona okolica, piękny stary las przy granicy działek, w sąsiedztwie ładne wille, te działki to prawdziwy rarytas dla kogoś, kto marzy o domu pod lasem z dala zgiełku i ruchliwych ulic, a jednocześnie niezbyt daleko od innych domków jednorodzinnych !!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!!

ZUZANNA KOŚCIELNIAK tel. 791 902 590
MACIEJ BŁASIAK TEL. 664 997 412

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij