Działka budowlana z mediami przy drodze w dzielnicy Sucha.

200,000zł

Opis

DZIAŁKA BUDOWLANA MIESZKALNO – USŁUGOWA O POW. 2000 M2 W DZIELNICY SUCHA KOŁO DRZONKOWA.

OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY BARDZO ATRAKCYJNIE POŁOŻONĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ IDEALNĄ POD ZABUDOWĘ MIESZKALNO – USŁUGOWĄ LUB TYLKO MIESZKANIOWĄ Z MEDIAMI POŁOŻONĄ PRZY DRODZE ASFALTOWEJ W DZIELNICY SUCHA !!!!

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ POWIERZCHNIĘ I LOKALIZACJĘ POD BUDOWĘ WIELORODZINNYCH DOMKÓW TZW. CZWORAKÓW !!!!

NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ W ROZWIJAJĄCEJ SIĘ STREFIE MIESZKALNO – USŁUGOWEJ OSIEDLE NOWYCH DOMKÓW JEDNORODZINNYCH SUCHA, W SĄSIEDZTWIE DWA NOWOPOWSTAŁE OSIEDLA MIESZKANIOWE. DOJAZD Z DROGI ASFALTOWEJ, IDEALNY Z SZYBKIM WYLOTEM DO TRASY S3.

LOKALIZACJA:
DZIELNICA SUCHA – około 7 km do centrum Zielonej Góry, wylot na obwodnicę miasta, w kierunku na Wrocław, Poznań, Szczecin. Dojazd do centrum Zielonej Góry zajmuje kilka minut.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka budowlana – oznaczona symbolem B (działka budowlana – mieszkaniowa) o pow. całkowitej ok 2000 m2, niezabudowana, ukształtowana płasko z jednej strony wzdłuż ulicy piękne wysokie tuje. Nieruchomość przy głównej asfaltowej ulicy ze zjazdem do nowego osiedla mieszkaniowego. Brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, który narzucałby konkretne warunki dla tego terenu. Z wnioskiem na podział i warunki zabudowy należy zwrócić się mając konkretne plany na jej zabudowę. Działka jest ogrodzona z bezpośrednim zjazdem z głównej drogi.

MEDIA:
– prąd
– woda
– kanalizacja w drodze głównej dojazdowej.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA – CENA DO UZGODNIENIA !!!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA:
ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590
MACIEJ BŁASIAK TEL. 664 997 412

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij