Duża działka 5600 m2 zabudowana dwoma halami w Zielonej Górze.

750,000zł

Opis

DUŻY OBIEKT ZABUDOWANY DWOMA HALAMI Z DUŻĄ DZIAŁKĄ INWESTYCYJNĄ O POW. 5600 M2 W ZIELONEJ GÓRZE !!!!!

OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY BARDZO ATRAKCYJNIE POŁOŻONĄ ZABUDOWANĄ DWOMA POŁĄCZONYMI HALAMI WRAZ Z CZĘŚCIĄ BIUROWĄ DZIAŁKĘ INWESTYCYJNĄ PRZY GŁÓWNEJ DRODZE ASFALTOWEJ W SUCHEJ KOŁO DRZONKOWA !!!!

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ POWIERZCHNIĘ I LOKALIZACJĘ POD BUDOWĘ DYSKONTU – DINO, BIEDRONKA, LIDL !!!!!

NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ W ROZWIJAJĄCEJ SIĘ STREFIE MIESZKALNO – USŁUGOWEJ OSIEDLE NOWYCH DOMKÓW JEDNORODZINNYCH SUCHA, W SĄSIEDZTWIE HALE I BUDYNKI MAGAZYNOWO – PRODUKCYJNE. BUDYNEK W DOBRYM STANIE TECHNICZNYM O POW. 338 M2 Z DUŻĄ DZIAŁKĄ. TEREN DOOKOŁA ZAGOSPODAROWANY BUDYNKAMI USŁUGOWO – PRZEMYSŁOWYMI TEREN UTWARDZONY, DOSKONAŁY DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ, SZYBKI WYLOT DO TRASY S3.

LOKALIZACJA:
DZIELNICA SUCHA – około 7 km do centrum Zielonej Góry, wylot na obwodnicę miasta, w kierunku na Wrocław, Poznań, Szczecin. Dojazd do centrum Zielonej Góry zajmuje kilka minut.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka zabudowana o pow. całkowitej 5600 m2, dwie duże hale jedna o konstrukcji stalowej o pow. 338 m2,, druga murowana wraz z pomieszczeniami biurowo – socjalnymi. Budynki w dobrym stanie technicznym, kryte dachem dwuspadowym z blachy. Budynki w stanie do lekkiego remontu i adaptacji. Nieruchomość przy głównej asfaltowej ulicy ze zjazdem drogą utwardzoną z szybkim wylotem na S3. Działka ogrodzona, ukształtowana płasko, ogrodzona, przy drodze asfaltowej. Wysokość pom. w części produkcyjnej około 3 m, duża brama wjazdowa, magazyn, hala produkcyjna, możliwość poruszania się wózkiem widłowym.

MEDIA:
– prąd
– woda
– kanalizacja w drodze głównej dojazdowej.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA – CENA DO UZGODNIENIA !!!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA:
ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590
MACIEJ BŁASIAK TEL. 664 997 412

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij