Działka budowlana przy jeziorze w Łąkiem.

67,000zł

Opis

OFERUJEMY PAŃSTWU OSTATNIĄ JUŻ Z CZTERECH WOLNYCH DZIAŁEK BUDOWLANYCH PRZY JEZIORZE W MIEJSCOWOŚCI ŁĄKIE NIEDALEKO NIESULIC !!!!!

Działka budowlana (ostatnia z kompleksu 4), o pow. 622 m2 plus 100 m2 udziału w drodze dojazdowej własnej.

LOKALIZACJA:
Działka zlokalizowana w atrakcyjnej letniskowej miejscowości Łąkie, gmina Skąpe powiat Świebodziński, przy samym jeziorze TRZEBOCH (ŁĄKOWSKIE) około 4 km od Niesulic, 10 km od Świebodzina.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Nieruchomość w kształcie prostokąta o wym. 36×18, nieogrodzona, usytuowana jest w bardzo atrakcyjnej i malowniczej okolicy przy jeziorze Trzeboch (Łąkowskie) (bardzo czyste). W sąsiedztwie (działka obok) wybudowany już piękny dom w stylu dworkowym oraz w niedalekiej odległości wille i domy letniskowe. Około 4 km do Niesulic i 10 km do Świebodzina. Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokojny odpoczynek. W sam raz dla miłośników wędkarstwa, grzybiarzy czy łowczych. Okoliczne tereny i lasy zapewniają wiele atrakcji: rodzinne spacery, wycieczki rowerowe, grzybobrania, a także połowy ryb i polowania na zwierzynę leśną. W niewielkiej odległości od naszej miejscowości znajduje się jedno z najczystszych jezior w Polsce Jezioro Niesłysz, ze swoimi atrakcjami, ośrodkami sportowo – rekreacyjnymi oraz ogromne pola golfowe w Kalinowie.

MEDIA:
W drodze znajduje się: prąd i gaz, woda z ujęcia własnego oraz szambo ekologiczne (gmina ma w planach rozbudowę sieci wod.- kan.).

Dojazd do działki drogą asfaltową.

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA – NAPRAWDĘ WARTO !!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA:
ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590
MACIEJ BŁASIAK TEL. 664 997 412

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij