Działka wraz z zabudowaniami pod inwestycje w centrum 50 m od Ratusza.

242,255zł

Opis

UWAGA: MEGA OKAZJA CENOWA – NOWA NIŻSZA CENA !!!!!!

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

GRUNT INWESTYCYJNY O POW. ŁĄCZNEJ 255 M2 ZABUDOWANY DWOMA BUDYNKAMI – MIESZKALNYM O POW. UŻ. 164 M2 I GOSPODARCZYM O POW. UŻ. 79 M2 W SAMYM CENTRUM MIASTA OKOŁO 50 M OD RATUSZA PRZY SAMYM DEPTAKU NA UL. ŚWIĘTEJ JADWIGI !!!!!

MIEJSCE IDEALNE NP. POD USŁUGI HOTELOWE, NA KANCELARIĘ NOTARIALNĄ CZY PRAWNICZĄ, POD BIURA I USŁUGI A NAWET GASTRONOMIĘ CZY GABINETY LEKARSKIE.

Budynki stare z tradycyjnej czerwonej cegły, w złym stanie technicznym, nadające się do adaptacji i przebudowy, zlokalizowane w ciągu kamienic praktycznie przy deptaku. W pobliżu znajduje się zabytkowa katedra – kościół Świętej Jadwigi, deptak z zabytkowymi kamienicami oraz Ratusz. Po drugiej stronie trwa rozbudowa obiektów Caritasu. Dojazd ulicą asfaltową od ul. Kościelnej, poprzez Masarską i Drzewną lub dojście od strony deptaku przez ulicę Adama Mickiewicza.
Posiadamy projekt programowo – przestrzenny polegający na budowie obiektu mieszkalno – użytkowego o pow. ogółem 520,7 m2 wraz z wewnętrznym podwórzem o pow. 64,60 m2. Docelowo budynek trzy kondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym, gdzie miałoby powstać 5 lokali mieszkalnych (od 30 m2 – 84,2 m2) i ogromny lokal handlowy o pow. 209,20 m2. Oczywiście działka może zostać zabudowana każdym innym budynkiem np. o przeznaczeniu hotelowym, gastronomicznym, biurowo – użytkowym. Do budynku doprowadzone były pełne media (woda. prąd, gaz i kanalizacja).

SUPER LOKALIZACJA – CENTRUM MIASTA, BLISKO DEPTAK, RATUSZ, SĄD !!!!

ŚWIETNA KOMUNIKACJA, DOJAZD Z ULICY ASFALTOWEJ, PRZED BUDYNKIEM MOŻLIWOŚĆ ZLOKALIZOWANIA PARKINGU !!!!!

CENA DO UZGODNIENIA !!!! ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA OBIEKTU I DOKUMENTACJI !!!!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELI PAŃSTWU: ZUZANNA KOŚCIELNIAK
TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij