Działki budowlane z mediami w Zaborze koło Winnicy.

106,900zł

Opis

UWAGA: BARDZO ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, NOWE OSIEDLE MIESZKANIOWE W POBLIŻU ZNAJDUJE SIĘ JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH WINNIC W POLSCE ORAZ MUZEUM WINIARSTWA.
DWIE OBOK SIEBIE DZIAŁKI BUDOWLANE SPRZEDAWANE TYLKO ŁĄCZNIE O POW. (560 m2 i 509 m2) Z PRZEZNACZENIEM W AKTUALNYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE JEDNORODZINNE, W POBLIŻU ISTNIEJĄCE I BUDUJĄCE SIĘ NOWE DOMY!!!

LOKALIZACJA: OKOŁO 12 KM OD ZIELONEJ GÓRY, W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH WINNIC W POLSCE, STREFY EKONOMICZNEJ ZIELONEJ GÓRY ORAZ DOSKONAŁYM DOJAZDEM Z NOWEJ OBWODNICY. OBECNIE BUDOWANY JEST MOST NA ODRZE W ZABORZE.
DZIAŁKI: budowlane symbol Bp, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, niedaleko od asfaltowej drogi, na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym, w sąsiedztwie nowe domki i stare zabudowania, dojazd drogą osiedlową – wyłożoną kostką polbrukową. Na działce znajdują się hałdy gruzu do uprzątnięcia.
MEDIA:
– prąd w drodze;
– woda w drodze;
– kanalizacja w drodze,
– gaz w drodze.
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także w uzyskaniu finansowania zakupu każdej nieruchomości, nasi doradcy znajdą dla Państwa atrakcyjne oferty kredytowe.  KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów, a kopiowanie ich, w całości lub fragmentach jest zabronione, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oferta prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Zuzanny Kościelniak-Błasiak, nr licencji 16231.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA – POLECAM !!!
ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590
WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Oferta nr 29020370 wysłana z systemu LocumNet Online

Udostępnij ofertę

Udostępnij