Duży dom wolnostojący z ogrodem w Zielonej Górze.

670,000zł

Opis

DUŻY DOM IDEALNY DLA WIELOPOKOLENIOWEJ RODZINY Z OKAZAŁYM I BAJECZNYM OGRODEM I DUŻĄ WIATĄ NA DWA AUTA W ZIELONEJ GÓRZE NA SPOKOJNYM OSIEDLU DOMKÓW JEDNORODZINNYCH.

LOKALIZACJA:
Spokojna i bardzo zielona dzielnica miasta, z dobrym i dogodnym dojazdem do centrum i obwodnicy miasta. Zaciszna i otoczona lasami dzielnica z jednocześnie idealnym, bardzo dogodnym i szybkim dojazdem do centrum i innych dzielnic miasta. W pobliżu usługi, szkoły, przedszkola, sklepy, market, park i las, tereny rekreacyjne, przystanek autobusowy, kościół.

OPIS DOMU:
Dom wolno stojący, piętrowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni ok. 260 m2, położony na działce o powierzchni 782 m2. Ogród wspaniale zagospodarowany z mnóstwem nasadzeń, kwiatów, krzewów oraz drzew. W części urządzony jest ogród kwiatowy z tyłu za domem ogród warzywny i szklarnia. Działka ogrodzona z przodu okazałym murem z cegły obłożonym kamieniem (piaskowcem), z dwóch stron siatką, z boku domu dobudowana została pokaźna wiata na dwa duże auta z dwoma bramami wjazdowymi, nawiązująca architektonicznie do całości. Dodatkowo istnieje możliwość parkowania auta przed garażem. Przy ulicy także miejsce postojowe, działka w części wjazdowej utwardzona.

PARTER:
– salon z wyjściem na taras i ogród (tzw. przyziemie)
– kuchnia
– pokój – garderoba
– łazienka – pralnia
– pom. techn. (kotłownia)
– garaż
– taras podwieszany

I PIĘTRO:
– salon z jadalnią (kominek)
– pokój
– pokój – ogród zimowy
– kuchnia
– hall
– wiatrołap
– taras

II PIĘTRO:
– sypialnia z wyjściem na balkon
– sypialnia z wyjściem na balkon
– sypialnia z wejściem na strych
– łazienka
– hall
– klatka schodowa

OPIS WYKOŃCZENIA:
Budynek wybudowany z pustaka, dach kryty dachówką betonową. Okna w całym domu PCV, garaż na dwa auta w bryle budynku. Podłogi drewniane, panele i kamień, ściany malowane w części tapety i boazeria, w łazienkach płytki. W salonie piękna ozdobna ściana z piaskowca, kominek wyłożony piaskowcem i granitem, podwieszane sufity z oświetleniem ledowym. Kuchnia półotwarta, umeblowana. Schody wejściowe wyłożone płytką marmurową, podjazdy wyłożone granitem.

MEDIA: instalacje stare
– energia elektryczna (siła),
– wodociąg z sieci miejskiej,
– kanalizacja z sieci miejskiej,
– instalacja gazowa (ogrzewanie gazowe oraz piec na opał stały), kominek bez rozprowadzenia.

Dom jest zadbany, ale wymaga remontu w zakresie malowania i renowacji schodów wewnętrznych, można wymienić instalacje wewnętrzne (wszystkie są sprawne i działają) ale są stare.

Budynek idealny dla dużej rodziny z dziećmi, bądź dla rodziny wielopokoleniowej, także na prowadzenie cichej działalności na dole i mieszkania na piętrze.
Wnętrze wymaga remontu oraz ewentualnych przeróbek (istnieje wiele możliwości)według potrzeb nabywcy.

DOM W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI, ZADBANY, DOSKONAŁY DLA DUŻEJ WIELOPOKOLENIOWEJ RODZINY BĄDŹ RODZINY ZASTĘPCZEJ !!!!

CENA DO SPOREJ NEGOCJACJI !!!!

POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ORAZ SKŁADANIA OFERT ZAKUPU!!!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA:

ZUZANNA KOŚCIELNIAK
NR TEL. 791902590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij