PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA W RACULI – MEDIA OBOK.

76,500zł

Opis

OFERUJEMY PAŃSTWU PIĘKNIE POŁOŻONĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POW. OK. 900 M2 POŁOŻONĄ W KOMPLEKSIE OŚMIU DZIAŁEK W DZIELNICY ZIELONEJ GÓRY – RACULA.

DLA PRZEDMIOTOWYCH DZIAŁEK WYDANA JEST DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY. MEDIA ZNAJDUJĄ SIĘ W DRODZE, DROGA UTWARDZONA – BETONOWA, PIĘKNA ZACISZNA OKOLICA, WIDOK NA POLA I LAS. W SĄSIEDZTWIE ZAMIESZKAŁE JUŻ NOWE DOMKI JEDNORODZINNE, OBOK CAŁE OSIEDLE DOMKÓW.

LOKALIZACJA: Dzielnica Racula oddalona około 8 km od centrum Zielonej Góry, rozwijające się wciąż nowe osiedla domków jednorodzinnych, szkoła, przedszkole w pobliżu, sklepy, kościółek, komunikacja miejska.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
działka niezabudowana o pow łącznej 7900 m2, częściowo zadrzewiona (samosiejki), w kształcie trapezu, na lekkim wzniesieniu, dojazd drogą utwardzoną płytami betonowymi, media w drodze (prąd, woda i kanalizacja, gaz do doprowadzenia około 300 m).
Dla działki wydana jest DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY pod budowę ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących piętrowych z poddaszem użytkowym wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Wskaźnik wielkości pow. zabudowy do 25%, domy do 180 m2, szer. elewacji frontowej do 18 m, dachy dwu lub wielospadowe od 30 – 45, wysokość kalenicy do 10 m.

MEDIA:
– PRĄD w drodze
– WODA w drodze
– KANALIZACJA w drodze
– GAZ około 300 m

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

OFERTA IDEALNA DLA DEVELOPERA A TAKŻE DLA INDYWIDUALNYCH INWESTORÓW, PIĘKNE ZIELONE I ZACISZNE MIEJSCE Z DOGODNYM DOJAZDEM DO CENTRUM MIASTA.

POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA I SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !!!!

CENA DO NEGOCJACJI !!!!

ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOŚCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij