Kompleks sześciu działek w Raculi, media.

130,382zł

Opis

OFERUJEMY PAŃSTWU PIĘKNIE POŁOŻONĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POW. 938 M2 W DZIELNICY ZIELONEJ GÓRY – RACULA W KOMPLEKSIE SZEŚCIU OBOK SIEBIE DZIAŁEK POD BUDOWĘ DOMÓW JEDNORODZINNYCH Z MEDIAMI W GRANICY DZIAŁKI!!!!

LOKALIZACJA: Dzielnica Zielonej Góry – Racula, oddalona około 5 km od centrum Zielonej Góry, rozwijające się wciąż nowe osiedla domków jednorodzinnych, szkoła, przedszkole w pobliżu, sklepy, kościółek, komunikacja miejska. Około 300 m osiedle domków jednorodzinnych w pełni zagospodarowane, nowe zamieszkałe już domki obok, doskonały wylot na trasę S3 w kierunku na Poznań, Szczecin, Wrocław czy Słubice.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Doskonale zlokalizowana działka niezabudowana w kompleksie 6 działek z udziałem we własnej drodze dojazdowej (3 m szerokiej z możliwością zawracania), w kształcie zbliżonym do kwadratu czy prostokąta), na lekkim wzniesieniu, dojazd drogą utwardzoną płytami betonowymi, media w drodze (prąd, woda i kanalizacja, gaz do doprowadzenia około 300 m).

Dla działki wydana jest DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY pod budowę ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących piętrowych z poddaszem użytkowym wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Wskaźnik wielkości pow. zabudowy do 25%, domy do 180 m2, szer. elewacji frontowej do 18 m, dachy dwu lub wielospadowe od 30 – 45, wysokość kalenicy do 10 m.

MEDIA:
– PRĄD w drodze
– WODA w drodze
– KANALIZACJA w drodze
– GAZ około 300 m

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

OFERTA IDEALNA DLA DEVELOPERA A TAKŻE DLA INDYWIDUALNYCH INWESTORÓW, PIĘKNE ZIELONE I ZACISZNE MIEJSCE Z DOGODNYM DOJAZDEM DO CENTRUM MIASTA.

POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA I SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !!!!

CENA DO NEGOCJACJI !!!!

ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOŚCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij