DO WYNAJĘCIA CAŁY BUDYNEK TRZYPIĘTROWY W CENTRUM MIASTA

25,000zł za miesiac

Opis

DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ EKSKLUZYWNY SZKLANY TRZY PIĘTROWY BUDYNEK Z PODZIEMNYM GARAŻEM !!!!!

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNIE NADAJE SIĘ NA SIEDZIBĘ BANKU, DUŻEJ FIRMY, EKSKLUZYWNEGO SKLEPU ODZIEŻOWEGO (SIECIÓWKI) CZY KAŻDĄ INNĄ DZIAŁALNOŚĆ WYMAGAJĄCĄ DUŻEJ POWIERZCHNI HANDLOWEJ CZY USŁUGOWEJ !!!!!

LOKALIZACJA:
Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, niedaleko dworca PKP i PKS, w odległości około 200 m od przystanku MZK. W pobliżu liczne sklepy i usługi, urzędy i banki.

OPIS BUDYNKU:
Nowo wybudowany, czterokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy. Na kondygnacji podziemnej znajduje się garaż podziemny. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Dostęp do budynku zapewnia bezpośrednie wejście z poziomego chodnika przyległego do budynku na poziomie parteru, do pozostałych kondygnacji, również garażu podziemnego, za pomocą przeszklonej windy osobowej, przystosowanej do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na parterze znajdują się pomieszczenia sanitarne przeznaczone specjalnie dla osób niepełnosprawnych.

Powierzchnia budynku z podziałem na kondygnacje:

– Parter: 123,47 m2, w tym: sala operacyjna 72,07 m2, hol wejściowy, przedsionek z windą, klatka schodowa 31,06 m2, sanitariaty 20,34 m2
CENA NAJMU 4 000 ZŁ NETTO

– Pierwsze piętro: 247,59 m2, w tym: sala operacyjna 170,83 m2, hol – sekretariat 13,05 m2, biuro 23,25m2, sanitariaty 22,69 m2
CENA NAJMU 8 000 ZŁ NETTO

– Drugie piętro: 247,59 m2, w tym: sala operacyjna 170,83 m2, hol, sekretariat 13,05 m2, biuro 23,25 m2, sanitariaty 22,59 m2
CENA NAJMU 8 000 ZŁ NETTO

– Kondygnacja podziemna: 421,51 m2
CENA NAJMU 300 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE ZA 1 MIEJSCE PARKINGOWE

INSTALACJE:
W budynku znajduje się własna kotłownia gazowa, ogrzewanie podłogowe, a w części sanitariatów tradycyjne grzejnikowe.
Budynek jest wyposażony w sygnalizację pożaru i sygnalizację akustyczną alarmów pożarowych. Zainstalowane są urządzenia do oddymiania poziomych dróg ewakuacyjnych, oraz klatki schodowej.
Budynek posiada dostęp do internetu poprzez stałe łącze oraz do łączy telefonii stacjonarnej. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.
Budynek jest wyposażony w monitoring. Obiekt jest zabezpieczony elektronicznym systemem kontroli dostępu. Pomieszczenia sanitarne są zlokalizowane na każdej kondygnacji, w tym na parterze dostosowane do potrzeb dla osób niepełnosprawnych.

MIEJSCA PARKINGOWE:
Budynek dysponuje 13 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym dostępnym poprzez windę samochodową. Garaż podziemny przystosowany jest do parkowania samochodów na propan ? butan.
Miejskie miejsca parkingowe dostępne są przed obiektem i wzdłuż ulicy na której znajduje się budynek.

OPŁATY:
– 25000 zł netto odstępne dla właściciela (faktura VAT)
– opłaty licznikowe
– 25 000 zł kaucja
– jednorazowa opłata za pośrednictwo (do uzgodnienia).

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
KOŚCIELNIAK NIERUCHOMOŚCI pomaga także, w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości (atrakcyjne oferty kredytowe).

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA ZUZANNA KOŚCIELNIAK TEL. 791 902 590

WWW.KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

ZUZIA@KOSCIELNIAK-NIERUCHOMOSCI.PL

Udostępnij ofertę

Udostępnij